Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jlou / pala / retri - přijat

Goto down 
+6
MadisonX
yazummi
leviix
jeanetta
Spartakuss
Jlou
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 21:23

Nick: Jlou
Class: pala
Spec: retri
Armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Jlou
Jmenuju se FIlip
Vek: 18
Bydlim : Benesov kousek od Prahy

Dual spec - retri pvp, obcas s tim chodim pve, kdyz je potreba
Znáš někoho od nás?: Molitan
Proč právě k nám?: Jediná solidní pvp guilda u ali? (+ česká)
PvP uspěchy: Hral jsem na Drak'thul 4 roky za retri pala
2v2: 1850
3v3 : 1900
5v5 : 1900
PvE úspěchy: PVE hral jsem za velmi uspesnou guildu na Drak'thul za Klan Strycu Valthalaka druha nejlepsi guilde na serveru progresovali jsme co se dalo...
Od kdy do kdy jsi většinou online: Kdyz je mozny tak furt
Byl by jsi schopný být online po 10 večer?: Klidně nemam stim problem
Máš TS3 a Ventrilo + sluchátka a mikrofón?: yes
Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?: ano
Kdy jsi začal hrát WoW? V roce 2007 nas privedl kamos..od te doby hrajem furt

Jinak tento acc jsem koupil pred tydnem.Snazim se pracovat na geaaru hlavni veci do setu mam jen tedka doplnky a budu plny sile a krase


S pozdravem Jlou


Návrat nahoru Goto down
Spartakuss

Spartakuss


Posts : 53
Join date : 22. 03. 10
Age : 33
Location : Minivesnička u Slaného a Slaný je u Kladna

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 21:36

je možný říct nick toho palata, abychom se koukli ?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 21:40

Falconage
Návrat nahoru Goto down
Spartakuss

Spartakuss


Posts : 53
Join date : 22. 03. 10
Age : 33
Location : Minivesnička u Slaného a Slaný je u Kladna

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 21:50

PRO
Návrat nahoru Goto down
jeanetta

jeanetta


Posts : 40
Join date : 07. 06. 10
Age : 35

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 22:37

no je to divoky, osobne nechapu jak muzete opustit postavu se 100k HKs. Ale budiz. Jsem pro.
Návrat nahoru Goto down
http://gne-wow.blogspot.com
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 22:41

ja se rozhodnu podle toho proc sis koupil acc kdyz mas uz jednoho paladina a to docela slusne gearnutyho ( mi rikal molitan )
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 23:05

koupil jsem jsi dalsi ucet kvuli tomu ze jsme dva brachove chteli jsme druhy acc tak proto :-))
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 23:30

A jak pozname ze si ten bracha co to umi hrat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
yazummi

yazummi


Posts : 3
Join date : 30. 03. 10
Age : 36
Location : tokio-japan :)

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime30.10.10 23:40

Normalne Vojde do Nagrand areny a uvidi sa popripadne Duely Very Happy easy mode
Návrat nahoru Goto down
MadisonX

MadisonX


Posts : 5
Join date : 16. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 0:25

Jlou napsal:
koupil jsem jsi dalsi ucet kvuli tomu ze jsme dva brachove chteli jsme druhy acc tak proto :-))

jen bych si chtěl něco ujasnit,vím že bych tu neměl ani psát ale nebyl jsi v guilde "ZDRHAMEzHORDY" ?
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 0:52

nebyl jsem nikdy na horde:) akorad ta postava pujde na hordu... ae az tedka .Smile

Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 0:53

poznas protoze na tomto acc nebude hrat.. on:) a nehraje moc pvp
Návrat nahoru Goto down
MadisonX

MadisonX


Posts : 5
Join date : 16. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 1:17

Jlou napsal:
nebyl jsem nikdy na horde:) akorad ta postava pujde na hordu... ae az tedka .Smile


je to tenhle palat ? https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/10dvb01.jpg

opet se omlouvam za spam,ale stale mi to neni jasne :-)
Návrat nahoru Goto down
Eyllien

Eyllien


Posts : 8
Join date : 20. 09. 10
Age : 34
Location : Ostrava

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 4:27

MadisonX napsal:


je to tenhle palat ? https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/10dvb01.jpg

opet se omlouvam za spam,ale stale mi to neni jasne :-)

On to asi špatně pochopil. Jinak nebyl jsi pak náhodou v guildě ENIGMA? Něco mi ten tvůj nick připomíná.

Mě tady chybí UI, a ten equip není taky zrovna nejlepší, já bych byl zatím proti
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 9:20

Proste tedka budu jezdit jen pvp nic vic .. eq vsechno bude do tydne ani ne mam ucet 7dni za ty dny jsem udelal vsechno pvp snazim se co se da :-) a jsem novy majitel acc takze moc nvm kde hral predesli majitel Smile
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 9:29

Eyllen ten majitel byl guilde Enigma ae jak jsem se dostal k uctu hned jsem odesel ..kdyztak se koukni na palika nick FALCONAGE klidne se zeptej hrace Molitan diky
Návrat nahoru Goto down
Beast




Posts : 1
Join date : 31. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 10:16

Jsem v této guildě krátce, ale pokud by zalezelo na me tak bych byl proti. Hrace Falconage si pamatuji z DT a rozhodne bych s nim nechtel byt v grupe na rated BG. Byl to jeden z mala ktery uspesne visel v mem Ignore listu.
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 10:43

ja kdzy uz budu chodit pve ... tk jenom pakrat jsem hrac na PVP tak to chapej a tebe si vubec ja nepamatuju ... a cti poradne ja nejsem hrac na pve... ae na pvp diky za pochopeni
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 11:30

Rozhodne te jak chcete bud mi date sanci nebo ne :-)
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 12:19

vcera jsi byl s nama og a mockrat se tam spamovalo ts ale ja sem te tam nevidel, navic jsi furt nekde sam umiral. ZA mě ne
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 13:12

zemrel 3x :-)) blbo mi TS zato nemuzu
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 13:36

Ae reste moji postavu a ne kdo hral predtim.. :-))
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 13:42

za me nevim
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 15:00

tento account jsem koupil od sveho kamose ze skoly a nvm co by melo ovlinovat ze jsem jsi koupil to by potrebovalo vysvetleni lepsi myslim??
Návrat nahoru Goto down
Jlou




Posts : 13
Join date : 29. 10. 10

Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime31.10.10 23:28

honkl.. vcera jsem to nestihal.. mel jsem lagy... neslo mi ts .. a delal jsem natom aby to slo a vy jste vzdycky utekli tk to byll ten problem...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jlou / pala / retri - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jlou / pala / retri - přijat   Jlou / pala / retri - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jlou / pala / retri - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Geardan - retri pala - prijat
» Retri Pala
» Carolla - retri pala - nepřijata
» xrealm app - duo Warr / Pala - přijat
» Baffak - ret / holy pala - Prijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: