Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 xrealm app - duo Warr / Pala - přijat

Goto down 
+3
Spartakuss
Sizune
timmy
7 posters
AutorZpráva
timmy




Posts : 3
Join date : 24. 10. 10

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime24.10.10 1:18

Zdar, chtěli by jsme se s kámošem v cataclysmu zaměřit na PvP a jeden člověk (klaceek z relevatia) mi doporučil vás. Napíšu nejdříve něco o nás než vyplním tu vaší šablonu, snad to nebude vadit -) Známe se zhruba od 15ti let kdy jsme spolu začali střílet csko (nick craig a freeg) a je to už asi 9 let co spolu hráváme. V tomto období už byla na světě informace, že blizzardi pracují na mmočku a my jsme si řekli, proč ho nezkusit. WoWko hrajeme už od BETY, zažili jsme bitky u Terren Millu / vydání bgček atdatd. Vesměs sme hráli / nehráli až do teď. Nejsme nějací ukrutní raideři - máme radši PVP. kterému chceme v cataclysmu věnovat většinu času. PVE úspěchy se datují většinou do WoW vanilly - MC / BWL / aq / část starého naxxu - v 40ti lidech, kdy to byla ještě sranda. Teď něco o našich charech, které by jsme k vám chtěli transfernout.
Warr (já craig alias Timmy) / Pala (kámoš freeg) jsou nově vytvořené charaktery (je to asi měsíc, co jsme udělali 80ku), které by jsme chtěli hrát v cataclysmu - 2v2 spolu. Hledáme guildu, která by nám nabídla členy do 3v3 - 5tce se moc věnovat nechceme popravdě. Navíc s příchodem RATED BGs by jsme také chtěli zkusit nějaké premade. A víme, že komunikace s jinou než cz/sk komunitou občas vázne. To je tak asi o nás, ostatní doplním ve vaší šabloně.

Nick: Zloun - ak Timmy po transferu // Dulton
Class: Warr / Pala
Spec: Arms / Holy
Armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Draenor&cn=Zloun
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Draenor&cn=Dulton

Věk: 24let / 26let

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: asi ne

Proč právě k nám?: Jak jsem řekl, chceme hrát PVP v cataclysmu.

PvP úspěchy: Asi se ptáte na rating v arénách -) Já 1850rating 2vs2 s DK/druid v s5 (hrozně moc easy setup), po dosažení ratingu na zbraně, ale přestal druid hrát. To bylo jeětě na serveru Dragonmaw. Kámoš teď udělal 1800 s rougem v s8, neměl ale moc s kym hrát, vždycky to byly nějaký randomy co nabral, nikdo stálej. Ale jak říkám nebylo to nějaké žádné usílí co sme vkládali do těch arén. To chceme změnit právě v cata.

PvE úspěchy: WoW vanillu jsme hráli spolu na serveru Ragnaros - guilda Dark claws.
Bc sem já jaksi prošvihl - kámoš migroval s Dark claws na server dragonmaw, kde hrál v guildě Brave Hearts.
Na WotLK jsem se vrátil na server draenor, kde hrajou IRL kámoši - škola / okolí, kámoš mě následoval.

Od kdy do kdy jsi většinou online: Když nepracuju a není co dělat -)
Byl by jsi schopný být online po 10 večer?: Když nepracuju a není co dělat, tak klidně do 7 do rána - jsem spíš noční pták.
Máš TS3 + sluchátka a mikrofón? Máme sluchátka s mikrofonem // TS3 nainstalujem
Kolik máš nahráno?(/played): Nespočetně času když vezmu v potaz všechny své chary. To samý kámoš.

To by bylo asi tak vše, díky za váš čas. Píšu z práce takže UIčko teď nemůžu dodat - samozřejmě bindy a makra sou jasný. Kdyby jste měli nějaké jiné dotazy - není problém. Čus



Naposledy upravil timmy dne 24.10.10 4:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime24.10.10 2:39

Pěkná apply Smile, sice teda nemáte gear, ale věřím, že to se ještě spraví a do cataclysmu budete přínosem.

Za mě Ano
Návrat nahoru Goto down
timmy




Posts : 3
Join date : 24. 10. 10

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime24.10.10 2:43

Dík, gear nemá cenu teď farmit, když by sme to v cata za měsíc stejně neužili. Uděláme cap honoru a justicu 4000 a budem vyčkávat CATA.
Návrat nahoru Goto down
Spartakuss

Spartakuss


Posts : 53
Join date : 22. 03. 10
Age : 33
Location : Minivesnička u Slaného a Slaný je u Kladna

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime24.10.10 14:21

tak zajímá jí mě klasy s kterejma sem chcete, a že si těd nechcete farmit gear, tak to nám těd v premadu bude fakt na prd tak za mě NE
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime24.10.10 14:27

je pekny ze jsem jdete cela guilda jestli jsem to pochopil ale mas low gear takze bych te nechtel v premadu , to znamena ze by si v guilde byl jen na okrasu , za me nevim
Návrat nahoru Goto down
timmy




Posts : 3
Join date : 24. 10. 10

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime24.10.10 16:45

Jestli to nejde vyčíst z přihlášky tak sry. Jedná se o přihlášku do cataclysmu - a jde pouze o dva charaktery arms Warrior Zloun a holy Paladin Dulton. Ostatní zůstávají na Draenoru.


Naposledy upravil timmy dne 25.10.10 8:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime24.10.10 18:32

za me ano, osobne by se mi taky nechtel ted farmit gear je to dle me zbytecne, lepsi udelat ty capy jak pisete a k tomu doskillit profese, rozhodne uzitecnejsi.. zkusenosti v arenach nejake jsou takze tak..
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime25.10.10 15:53

Vskutku ted farmit gear na nove chary je celkem ztrata casu. Hned prvni questovy greeny ve Vash'iru a MH jsou ilvl 271...
Návrat nahoru Goto down
Eyllien

Eyllien


Posts : 8
Join date : 20. 09. 10
Age : 34
Location : Ostrava

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime25.10.10 21:29

Já bych byl taky pro farmit teď gear fakt nemá cenu, akorát si nafarmit honory + jp do cata
Návrat nahoru Goto down
Spartakuss

Spartakuss


Posts : 53
Join date : 22. 03. 10
Age : 33
Location : Minivesnička u Slaného a Slaný je u Kladna

xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime25.10.10 21:42

přijat napiš si o inv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: xrealm app - duo Warr / Pala - přijat   xrealm app - duo Warr / Pala - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
xrealm app - duo Warr / Pala - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» přihláška warr - přijat
» Darknessvk - arms warr - prijat
» NG Xrealm Xfaction apply - přijat
» Shaman - Xrealm a Xfaction apply - přijat
» Prihlaska - paladin (Xrealm, change faction) - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: