Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Carolla - retri pala - nepřijata

Goto down 
+5
Sizune
jeanetta
Honkl
Sinthor
Carolla
9 posters
AutorZpráva
Carolla




Posts : 4
Join date : 27. 10. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 1:09

Ahoj,

Jméno: Jana
Věk: 24
Jméno Postavy: Carolla
Hlavní spec: retri
Dual spec: pred patchem to byval tank, ale ted jeste nema talenty
Profese 1: engineering 450
Profese 2: mining 450
Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Carolla

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: ne
Proč právě k nám?: Hlavni duvod je patrne stejny, jako maji vsichni ostatni - dobra pvp guilda a jedina, kterou znam.
Co od nás očekáváš?: Prima partu, dobre premade, kde funguje komunikace, cenne rady a zkusenosti od ostatnich a mozna nejaky bg achiev.
Rozumíš trochu anglicky?: ano

PvP úspěchy: Nic, co by stalo za rec. Puvodne byl main magova (pve), ale pak jsem si vyexpila tuto palatku, se kterou me vic bavi pvp.

PvE úspěchy: Pred patchem ICC 10 11/12 (nekteri i na HC), ICC 25 9/12 vsechno s pugem (Nemam guildu - Desert Rabbits je pouze guilda pro postavicky tohoto accountu, aby mely guild banku)

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?: Online jsem tak po ruznu, vetsinou odpoledne/vecer, zalezi na stavu skola/prace, takze se obcas vyskytnu treba i rano ci dopoledne Smile Jinak ano, muzu byt online po 22.
Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?: ano
Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?: ano

Dekuji za precteni prihlasky Smile


Idea
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 11:47

zarovka je, armory je asi rozbity, pac tam jsou nejaky blby glyphy, talenty se mi moc nelibi je to asi spise takovy pve paskvil, rating nemas ani minimalni. Ale protoze jsi divka tak jsem urcite PRO... ale na nestesti pro tebe je tady lubos (kodove oznaceni pro mou divku aby nevedela ze se mluvi o ni.. wow nehraje ale pry se vyzna dokonce vi kdo je LK Twisted Evil ) ktera rika ze bychom te nemeli vzit ikdyz si divka Sad prece jen mas odehranych jen 53aren, krome toho nejak se mi to nezda Very Happy mozna si reknes ze sem jen sovinisticky prase ale divka nepatri do pvp Very Happy proste to nemaj v krvi.. divka ma byt mila a hodna spise ma vychovavat male aličky Twisted Evil Twisted Evil vrazdeni, pleneni, vypalovani a prekupovani Belfek je prace pro chlapy Twisted Evil a co se tyce holek v zelenem jsou vetsinou proste divny.... takze srdce(to dole) by reklo Ano ale rozum je proti... takze za me asi NE
Návrat nahoru Goto down
Carolla




Posts : 4
Join date : 27. 10. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 12:15

Sinthor: Jasne, aren mam odehrano minimalne, bez guildy se spatne sklada team a nejsem zrovna ten typ, ktery by denne spamoval trade, hledal partaka do aren a sel do toho s kymkoli, kdo se mu zrovna ozve. Talenty taky souhlas, asi je to paskvil, protoze po patchi jsem to tam nahazela dle vlastniho uvazeni, abych mohla jak do bg, tak pripadne do icc s pugem, zaroven ale zmena talentu je pouze otazka goldu Smile
Ja jsem mila a hodna Smile)
Co jsem si procitala minule prihlasky a reakce, tak mi bylo jasne, ze koukate hlavne i na arena rating, ktery nemam, ale proste jsem to chela zkusit. Preci jen v tom pvp je to pokazde jine narozdil od pve, kde porad zabijite ty stejne bosse, a clovek sam toho moc nezmuze, proto jsem chtela zkusit vyssi level - pvp guildu.
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 12:40

je sice hezky ze bys nesla s kdekym kdo se ti ozve (to je vlastnost ktere si u divky velmi cenim) ale nekde zacit musis v arenach, to ze jsi mila je fajn, ale my potrebuje opacny typ cloveka Very Happy.... priklad: tak si bezis po barens a tu najednou narazis na orcika na 9lvlu, ted dobije prasatko a zamava ti... co udelas? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (ps ma zaply pvp) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 12:54

Ratingově a tak je to určitě NE, ale možna jako Sinthor Friend pirat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jeanetta

jeanetta


Posts : 40
Join date : 07. 06. 10
Age : 35

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 13:27

sinthore tvuj priklad dost pokulhava:D ja bych ho nezabil
Návrat nahoru Goto down
http://gne-wow.blogspot.com
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 13:31

Za mě Ne. Arena/pvp zkušenosti jsou dost bídný a taky nevim proč si vynechala dvě třetiny otázek v šabloně.
Návrat nahoru Goto down
jeanetta

jeanetta


Posts : 40
Join date : 07. 06. 10
Age : 35

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 13:37

ja jsem pro, hlavne kvuli poctu odehranejch BGs, verim ze clovek kterej toho tolik odehral by mel mit sanci se ukazat
Návrat nahoru Goto down
http://gne-wow.blogspot.com
Carolla




Posts : 4
Join date : 27. 10. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 13:58

Sinthor: Jedu dal a nevsimam si ho, zabit o 71 lvl mensiho hroudaka pro me neni pvp, z toho nemam radost (z ceho jsem ale mela radost pri expeni palatky bylo zabiti o nekolik lvl vyssi hroudaky Smile ).

Malis: Myslim, ze dve tretiny otazek jsem nevynechala (neprisly mi tolik dulezite, jako ty, na ktere jsem odpovedela).

Screenshot sveho UI vcetne keybindu (z 95% zálaží na keybindech): nebyla jsem (a jeste stale nejsem) na pc, kde mam funkcni wowko

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?: zatim zadny nemam, protoze toho o nich ztim moc nevim

Kdy jsi začal hrát WoW? Nemam nejmensi tuseni, vim, ze byl konec leta (mozna prvni rok co vyslo TBC? datadisk jsme si privezli z dovolene v Italii).

Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?: zadny nemam

Tvůj PC a připojení - hraju na trech ruznych pc, jejich konfigurace nemam u sebe, jinak internet - neco od UPC, pokud nespadne sit, stabilni, disconnect nemivam, pokud me nekopne samotne wowko





Návrat nahoru Goto down
Marcy

Marcy


Posts : 10
Join date : 19. 10. 10
Age : 37
Location : Prague

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 14:21

Jen drobny dotaz .... koukam podle achievu, ze Dual spec mas zaplaceny, takze se mi v hlave honi otazka, jestli vis k cemu ten dual spec je? :-)

Na armory vidim akorat ten jeden retri hibrit pve spec, ale druhy spec je porad prazdny. Proc tedy delas jeden paskvil, kdyz muzes mit pure pvp a pure pve spec? vcetne glyphu

Co se tyka tveho arena teamu, tak jen pro srovnani: za posledni rok jsem byl asi ve 3 guildach a NIKDY jsem nemel arena team slozenej z guildovnich lidi :-) Vetsinu jsem sehnal pomoci trade channelu a to behem par minut. A i s lidma z tradu jsme bouchli ratingy pres 2k (vsechno to byli cizinci, takze komunikace take nebyla perfektni)

Kazdopadne ja jsem pro prijeti aspon jako friend :-)
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 14:39

Hle! tva reakce je podle me v rozporu s 3tím Oxanovým prikazanim.. ne ze by to neco menilo jsem spise proti... proste to neni spravedlive vuci prihlaskam nize
Návrat nahoru Goto down
Marcy

Marcy


Posts : 10
Join date : 19. 10. 10
Age : 37
Location : Prague

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 14:54

Sinthor napsal:
Hle! tva reakce je podle me v rozporu s 3tím Oxanovým prikazanim.. ne ze by to neco menilo jsem spise proti... proste to neni spravedlive vuci prihlaskam nize

Ja osobne bych ho zabil jen pro to, abych prilakal vetsi ryby :-) Ale po 5tym headshotnuti by mi ho bylo uz taky lito Very Happy Jinak btw ... v dobe kdy jsem psal ja prihlasku, tak jsem jeste headshotoval aliky :-X ... doufam, ze me za to nepovesite :-) Jen ukazuju na to, ze tu resime ne tak dulezite veci Very Happy PS: Smrt horde Very Happy

v rated BG myslim, ze slitovani nebude mit nikdo a nikdy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Carolla




Posts : 4
Join date : 27. 10. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 14:59

Marcy: Ano, vim k cemu je dual spec Smile Psala jsem v prihlasce, ze pred patchem jsem mela jako dual tanka, ale ted jeste nema hotove talenty, nebo spis se jeste trochu rozhoduji, jestli toho tanka vubec obnovim.
Návrat nahoru Goto down
Marcy

Marcy


Posts : 10
Join date : 19. 10. 10
Age : 37
Location : Prague

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 15:25

Carolla napsal:
Marcy: Ano, vim k cemu je dual spec Smile Psala jsem v prihlasce, ze pred patchem jsem mela jako dual tanka, ale ted jeste nema hotove talenty, nebo spis se jeste trochu rozhoduji, jestli toho tanka vubec obnovim.

No jako nevím no .... jsem zastance toho nazoru, ze kdyz clovek neco dela, tak at to dela poradne :-) K cemu je dobry, ze jsi polovicni pvp retri a nebo polovicni pve retri? :-) Ja osobne jdu k trenerovi a zmenim talenty treba jen na jeden blbej duel, kdyz me stve naka classa Very Happy Treba kdyz me nasral jeden mage, tak jsem sel retalent, udelal jsem si specialni build na nej, porazil jsem ho a sel zas retalentnout zpatky Very Happy Dyt tech 50g nebo kolik to stoji prece nic neni ... jen blbej gem stoji 2x vic.

Na moje talenty muze mit take nekdo namitky, protoze je mam navrzeny spise jen na fight 1v1, ale kazdopadne je to uz nejaky urcity spec. Velmi dulezite je take experimentovani, tim nejlepe poznas vsechno, co Tvoje classa nabizi a sama dokazes urcit co bude pro jakou situaci nejlepsi ... a kor tedka po patchi, kdy je paladin prekopanej od zakladu. Doba kdy byl retri paladin 3 tlacitova classa je uz pryc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bobino

bobino


Posts : 19
Join date : 03. 10. 10
Location : Nitra,Slovakia

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 19:17

ja by som jej šancu dal...nejaké tie bg má odohrané,hold spravila chybu,že nehladala aktívne arena partákov....

BTW k tej sinthorovej otázke : Mrtvy hordák,dobrý hordák Very Happy a na levelu vôbec nezáleží.


Som za skúšku.
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime27.10.10 19:47

ne
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime28.10.10 7:45

leviix napsal:
ne

Nerikam, ze jsem pro nebo proti, ale muzeme vedet proc ne? Very Happy
Minimalne vuci cloveku, co se hlasi, by bylo fer rict, na cem je treba zapracovat afro
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime28.10.10 14:24

je to prosty proste podle me lidi co nemaj nad 2k , nemaj solidni achivment kterym by dokazali svuj skill uz by sme nemeli prijmat
Návrat nahoru Goto down
jeanetta

jeanetta


Posts : 40
Join date : 07. 06. 10
Age : 35

Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime28.10.10 15:13

vsichni se uz vyjadrili takze lock
Návrat nahoru Goto down
http://gne-wow.blogspot.com
Sponsored content





Carolla - retri pala - nepřijata Empty
PříspěvekPředmět: Re: Carolla - retri pala - nepřijata   Carolla - retri pala - nepřijata Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Carolla - retri pala - nepřijata
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: