Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 warlock - destro - nepřijat

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Duchacek




Posts : 3
Join date : 24. 10. 10

warlock - destro - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: warlock - destro - nepřijat   warlock - destro - nepřijat Icon_minitime24.10.10 14:47

Nick: Duchacek

Class: warlock

Spec: destro/demo

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Duchcinek

Věk: 23

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: Znám od vás maga spartakuss a paladina utopika (ale nevím jestli mě podpoří Very Happy)
Proč právě k nám?: Jste jedina pvp CZ/SK kterou znam Very Happy , ne byl jsem s váma už několikrát premade a vím že mate skill (což do pvp je dost duležité) a hlavně mi přijdete jako ferova parta.

PvP úspěchy:bohužel můj nej uspěch je ve 2vs2 jen 1450 a v 3vs3 1420 vím že to je opravdu malo:( byl jsem v pve guilde a tam když jsem náhodou nějake lidi ukecal na areny a parkrat jsme prohrali tak buď leavli a nebo řekli že na to dneska dlabou.

PvE úspěchy: Jelikož jsem byl v pve guilde tak napíšu jen ICC a to před patchem jelikož teď jak to zjednodušili ... ICC10m 10/12 a ICC25m 10/12

Od kdy do kdy jsi většinou online:V tomhle asi bude malý problém jelikož pracuji od 8:00 do 16:30 než dojedu domu atd tak je kolem 17:00-18:00, ale problem je v tom že u mě bydlí má přítelkyně a ta děla na třísměný provoz a hrad mohu když je v praci a nebo jen tak narazověSad což teda je když má odpolední mohu celý týden byt online od 17:00 do 23:00 když má noční jsem online od 21:00 do 00:00 a kdyř ranní tak je to tak nějak narazově. To je důvod proč chci jít se PLNĚ věnovat pvp jelikož na pve už nebyl zkrata čas a to pvp neni tolik žrout času (a hlavně ho mam rači rád zabijím hordu Very Happy )

Byl by jsi schopný být online po 10 večer?: myslím že jsem to vysvětlil o řádek víš

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón? ano mam TS3+ i sluchatka s mic (mluvit mohu jen když neni mlada doma nechci nebo tedy nesmím jí mluvit do jejich serialu Ulice, ordinace a ty kraviny Very Happy)

Kolik máš nahráno?(/played):80D 12H 27M
https://2img.net/r/ihimizer/i/locks.jpg/

warlock - destro - nepřijat AOPH6


Naposledy upravil Duchacek dne 24.10.10 17:47, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

warlock - destro - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: warlock - destro - nepřijat   warlock - destro - nepřijat Icon_minitime24.10.10 16:28

Ty zkušenosti v arénách jsou celkem slabí. A tvoje herní časy jsou dost náhodným takže za mě Ne
Návrat nahoru Goto down
Duchacek




Posts : 3
Join date : 24. 10. 10

warlock - destro - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: warlock - destro - nepřijat   warlock - destro - nepřijat Icon_minitime24.10.10 16:39

Chápu to. Bohužek s těma časama nemohu nic udělat(práce a přítelkyně)
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

warlock - destro - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: warlock - destro - nepřijat   warlock - destro - nepřijat Icon_minitime24.10.10 20:15

za mě taky NE
Návrat nahoru Goto down
Duchacek




Posts : 3
Join date : 24. 10. 10

warlock - destro - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: warlock - destro - nepřijat   warlock - destro - nepřijat Icon_minitime24.10.10 22:57

Tak trochu jsem čekal že to nevijde.
Jestli je to kvuli tomu ratingu chapu to že je to dost malo, problem je že na bb jsem přemigroval cca před 2měsici a byl jsem tu defatko nový a sehnat tu partaka neni jednoduchy, tedy vysledek je takovy jaký je. A když přišel zbytek guildy (tam kde ted jsem) šli progresovat icc takže o areny nebyl vubec žadny zajem. v trade jsem spamoval cca 1měsic a nic:(
novačci to maj hold težký .)

Co se týče času neberte to zas tak když bude v kalendaři nějaká akce že se jí nezučastním. psal jsem to tak jak to probíhá normalně když nic neni v kalendaří samozřejmě se to da jednou dvakrát tydně předělat a podřídit se guildě.

A tohle je muj main ne alt jako duchacek ktereho jsem u vás měl.

Jen sem to uvedl na pravou míru aby to někdo nepochopil špatně.

Jinak díkes a když to nevijde snad někdy zas s váma přes trade pujdu premade.

Dobrý horďak = mrtvý horďák .)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





warlock - destro - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: warlock - destro - nepřijat   warlock - destro - nepřijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
warlock - destro - nepřijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Warlock - Destro - Prijat
» Tyrda - afli warlock - nepřijat
» Skoty anffli / destro lock - přijat
» přihláška warlock - Prijat
» Affli warlock - stracena - Prijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: