Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Skoty anffli / destro lock - přijat

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Skoty




Posts : 1
Join date : 30. 12. 10

Skoty anffli / destro lock - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Skoty anffli / destro lock - přijat   Skoty anffli / destro lock - přijat Icon_minitime30.12.10 16:57

Jmenuji se Jan Skotnica a žiju v málé vesnici Žabeň poblíž Ostravy. Je mi 20 let, studuji na VSB, takže mám spostu volného času, který trávím převážně u WoWka...

Jméno Postavy: Skoty

Class: Warlock

Hlavní spec: Affli

Dual spec: Destro

Profese 1: Inscripce 501

Profese 2: Ench 485

Battle.net link: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/skoty/

Screenshot tveho UI: https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot010311175937.jpg/


Pár zvídavých otázek

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: Zatim ne

Proč právě k nám?: Hlavní důvod proč wow hraju je pvp a nebaví mě být v pve guildách, kde jsem sám a ani nemůžu najít kolektiv znalý pvpčka či pořádného parťáka. V pve guildách větsinou uvíznu kvůli dobrým známých...

Co od nás očekáváš?: Rozhodně týmovou hru s kolektivním přístupem

Rozumíš trochu anglicky?: Yes

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?: Další výborný nápad blizárdů... Jako každý datáč vymysleli neco nového a věřím, že tento nápad bude srovnatelný se zavedením arén při Burning crusade

PvP úspěchy: Na této postavě žádné stojící za zmínku. Jinac na free srverech, kde byli důstojní soupeři;), stálý rating okolo 2,2k

PvE úspěchy: Při posledním patchi ICC prošlé až na LK

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?: televize me po večerech zrovna nepřitahuje... 18:00 - 00:00 většinou a pokud nemám jiné domluvené plány, tak téměř vždy

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?: Ano

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?: Vždy

Kdy jsi začal hrát WoW? Od jeho zavedení... A postupně jsem se začal odvracet od pve až jsem si zamiloval pvp od Burning crusade

Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?: Po krátkém promyšlení mám top 3: Gladius, Spell alert, Tidy panel

Tvůj PC a připojení: Nejsem zrovna technický typ co se vyzná v hardweru PC... WoW můžu mít na plné rozlišení s 60FPS a internet 0,5MB/s. Připojení je stabilní bez pádů.

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU e 6550 @ 2.33GHz, 1,98GB RAM


Co se ohledně mého charakteru týče, jsem otevřený(netýká se psaní zpráv, nejsem zrovna slohově nadaný), vztřícný gamer se smyslem pro humor, možná až moc ovlivněný WoWkem. Od hry si především slibuju dobrou zábavu s partyjou

ICQ kontakt: 301 246 417
Návrat nahoru Goto down
westax




Posts : 10
Join date : 08. 11. 10

Skoty anffli / destro lock - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skoty anffli / destro lock - přijat   Skoty anffli / destro lock - přijat Icon_minitime04.01.11 2:02

prijaty
Návrat nahoru Goto down
Eyllien

Eyllien


Posts : 8
Join date : 20. 09. 10
Age : 34
Location : Ostrava

Skoty anffli / destro lock - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skoty anffli / destro lock - přijat   Skoty anffli / destro lock - přijat Icon_minitime07.01.11 0:39

Přijatý a locknuté
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Skoty anffli / destro lock - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skoty anffli / destro lock - přijat   Skoty anffli / destro lock - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Skoty anffli / destro lock - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: