Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tyrda - afli warlock - nepřijat

Goto down 
+5
leviix
Sinthor
bobino
Sizune
Tyrda
9 posters
AutorZpráva
Tyrda




Posts : 4
Join date : 23. 10. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 16:07

Nick:
Tyrda

Class:
Warlock

Spec:
Afli

Armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Tyrda

Věk:
22

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?:
Neznám.

Proč právě k nám?:
Potřebuju do aktivní party lidí, baví mě PVP a občas skočit pve je pro mě ideální. Chtěl bych hrát arény s více jak jedním hráčem, a mít své místo v ladderu. .)

PvP úspěchy:
Mám teďka 4 80tky z toho se 3mi rating 1800 + vše ve 2v2.

PvE úspěchy:
ICC 25 12/12 , 7x HM
ToC 25 4/5 HM

Od kdy do kdy jsi většinou online:
Vzhledem k tomu, že jsem teď bez práce tak od 12 do 3.

Byl by jsi schopný být online po 10 večer?:
Ano

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?
Nemám sluchátka, hraju s push to talk ale moc toho nenamluvim.

Kolik máš nahráno?(/played):
164 dni +

Screenshot sveho UI vcetne keybindu (z 95% zálaží na keybindech):
Toto bude asi mé slabé místo, protože nepoužívám keybindy, mam zakladní blizz UI a klikám to myší. Hodně lidi me nechápe ale hraju už hodně dlouho a docela jsem si na to zvykl
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot102310150406.jpg/
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 19:02

1) No minimalní požadavky splňuješ, ale docela mě dělá starosti ty keybindy...
Jestli by si byl pro tak by jsme si tě vyzkoušeli v duelech jestli to tak vůbec hrát jde za locka

2) Pár lidí si tě pamatuje, že si "neposlouchal" v AB, takže nechám Leviixe, až se k tomuhle vyjádří

Za mě ještě teda neutralní.
Návrat nahoru Goto down
bobino

bobino


Posts : 19
Join date : 03. 10. 10
Location : Nitra,Slovakia

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 19:10

Equip Ok.

Niekto myšoklikov odsudzuje,ale mne to nevadí. Když to umíš neni co rešit. (tiež som tak dakedy tankoval s prot paladinom a čo mi hovorili,tak lepší protec na serveri nebol )

Za mňa Ano.
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 20:06

me je zase divne ze pises ze mas ratingy 1800 a ve statistikach mas ve 2v2 2k achiev... to je koupena postava , nechal ses boostnou, zapomels nebo ses tak skromnej a spolehas ze te vemem kdyz mas na 1750.. ?

jen zvidave dotazy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 20:08

nemas key bindy , parkrat si hodil fail na premadu kdyz si sel semnou za me spis NE nebo spis nevim proc bych mel dat ano
Návrat nahoru Goto down
jeanetta

jeanetta


Posts : 40
Join date : 07. 06. 10
Age : 35

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 20:49

jestli vysvetlis ten rating tak ti dame sanci
Návrat nahoru Goto down
http://gne-wow.blogspot.com
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 21:38

za mě spíš ne kvuli ten failum na premadech udajne, jinak keybindy mi zase tak nevadí
Návrat nahoru Goto down
Tyrda




Posts : 4
Join date : 23. 10. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime23.10.10 22:29

jeanetta napsal:
jestli vysvetlis ten rating tak ti dame sanci

Rating jsem udelal jen na lockovi 2037+-,chteli jste 1750 + tak jsem myslel ze kdyz to napisu tak jak jsem napsal ze to staci. hral jsem s resto druidem nick: Slavinix je to alt, ma maga Lyssane. Muzete se zeptat.


Honkl napsal:
za mě spíš ne kvuli ten failum na premadech udajne, jinak keybindy mi zase tak nevadí

fail na premade? Jednou jsem pustil vlajku v AB na LM a nezahlasil to. Jestli je tohle ten problem tak ok...
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime24.10.10 0:37

Za mě Ne
Návrat nahoru Goto down
Spartakuss

Spartakuss


Posts : 53
Join date : 22. 03. 10
Age : 33
Location : Minivesnička u Slaného a Slaný je u Kladna

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime24.10.10 13:18

PROTI
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime24.10.10 17:05

164 dni played a zadny keybindy?
Oh god Sad
Návrat nahoru Goto down
Tyrda




Posts : 4
Join date : 23. 10. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime25.10.10 0:10

Jeste jsem se dival na ostatni lidi co se hlasi a nekteri linkovali aji alty.

Zatim jsem teda nemel cas od patchu na vsechny, uprednostnuju Locka jakozto maina a dk jako prvniho alta co budu v cata expit.
Se shamanem jsem dal 1800 rating tak 3 tydny pred patchem a pak uz jsme moc nehrali, ve wrathful sezone jsem se ho ucil za heal a hral jsem ho tak mesic.Za rogua jsem hral jen kvuli tomu abych se naucil hrat proti nemu a poznal jeho ability, proto vypada jak vypada.

Dk:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Oldriska
Sham:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Stepanka
Rog:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=T%C3%BDrda
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime25.10.10 11:13

Fakt nevim, ale na screenu nevidim zadny hotkeye navic, jediny makro (ktery nvm co dela ofc), zadny pet summon makra. Focus spell lock makro? Pouzivas v arene makro na dispel tvych partaku?

Chybi mi tam tolik nepostradatelnych keybindu, ze mi z toho jde hlava kolem... Mam na svym lockovi obdobny /played a expy z arenky tez. Jednoduse nevim, jak by jsi s timhle mohl efektivne fungovat.
Na druhou stranu by me zajimal ten druid, co te nesl Smile
Návrat nahoru Goto down
Tyrda




Posts : 4
Join date : 23. 10. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime25.10.10 12:35

Dispell partaku zrusil patch tak uz to tam nemam. To makro co tam mam pouzije hs a trinket na hp. Silence focus na to jsem hodne nadaval ze si to musim poridit, ale treba po par hodinach aren jsem si uz na to tak zvykl ze tab a klik silence. Hraval jsem hodne strategie tak jsem z toho mel ten cit v ruce.
A druid nenesel me ale ja jeho, na zacatku wrathful sezony jsme meli 1950 uz a kdyz v icc naskocil 5% buff tak jsem prestal hrat na par mesicu.

Rikam ze je to o zvyku, ale pro me to bylo neco jako se ucit a tak jsem delal vzdy vse mozne abych se tomu vyhnul.
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime25.10.10 15:10

Ono proklikat se s lockem ve 2v2 na 2000 neni nic tezkyho, dokonce mozna si tu tam muzes i davat. Vem si ze te vemem do rated bg v cataclysmu a kde je bitka 10 na 10 a ty s tim tvym klikanim nebudes vedet co se deje, to samy v 3v3 a 5v5 jak je to trochu vetsi akce tak skoncis protoze nemas keybindy.
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime25.10.10 15:49

Jak rika Malis, zvyklej byt muzes a muze ti to pripadat dobry a ze nemas problem etc etc, ale ve skutecnosti ve vetsim poctu naprosto ztraci clovek prehled s klikanim.

Ze dispel sebrali vim, ot: imo nejvetsi hovadina pod sluncem. Imp byl a bude shit v pvp. Tim ze furt okradaji felhuntery o ability nic neresi.

Ja ti to reknu takhle, znal jsem taky cloveka, kterej hral dobre, vedel toho celkem dost, ale bohuzel klikal. Coz ho hodne drzelo zpet, ale presto odmital zacit bindovat. Mohl se dostat mnohem dal, nez 2.2k s TSG, ale proste dojizdel na pomaly reakce a nedostatek prehledu (+ backpedal lol).

Jednoduse - kdybys bindoval, nemel bych namitek.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tyrda - afli warlock - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tyrda - afli warlock - nepřijat   Tyrda - afli warlock - nepřijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tyrda - afli warlock - nepřijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» warlock - destro - nepřijat
» přihláška warlock - Prijat
» Warlock - Destro - Prijat
» Affli warlock - stracena - Prijat
» Prihlaska - Destruens - Neprijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: