Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mairon/DK/Frost/Unholy

Goto down 
AutorZpráva
Mairon




Posts : 1
Join date : 28. 03. 11

Mairon/DK/Frost/Unholy Empty
PříspěvekPředmět: Mairon/DK/Frost/Unholy   Mairon/DK/Frost/Unholy Icon_minitime28.03.11 1:08

O tobě
Zdravím , jsem komunikativní,přátelský a učenlivý kluk
Jméno: Michal

Město: Olomouc

Věk: 14

Jméno Postavy: Mairon

Class: Death Knight

Hlavní spec: Střídám Unholy a Frost

Profese 1: Mining 525 - do budoucna budu mining rušit a dám místo něj nejspíš LW
(uveď i skill)

Profese 2: JWL 505
(uveď i skill)

Battle.net link:

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Mairon/

Screenshot tveho UI: https://2img.net/r/ihimizer/i/64699694.jpg/

Pár zvídavých otázek

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: Zatím ne

Proč právě k nám?: Slyšel jsem že jste dobrá , společenská a komunikativní guilda Smile

Co od nás očekáváš?: Hlavně Rated BGs a dobrou společnost

Rozumíš trochu anglicky?: Ikdyž mám 14 , tak se Anglicky domluvím a nedělá mi to žádný problém
(ptáme se, zda dokážeš udržet popřípadně vylepšit vztahy s jinými hráči/guildy, nevadí pokud neumíš, ale určitě to bude plus)

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?: Zatím jsem ještě nebyl, ale co jsem viděl různý videa tak se mi to líbí

PvP úspěchy: Bohužel , hraji na retailu od února a až před 2 dny jsem začal arény ale jelikož má parťák napůl PvE gear a napůl PvP gear tak jsme si to moc nedávali , 11:7 , ale jsem schopen dosáhnout velkého ratingu , přece jen z Freeček , kde jsem dal 2200 ve 2v2 a víš jsem nedal kvůli tomu že tam na takových příčkách je málo lidí

PvE úspěchy: Jsem PvP hráč

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?: Po škole jsem na tréninku a od 17:00 jsem aktivní a můžu tu být i po 22:00 hodině Smile

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?: TS3 mám , sluchátka taktéž , ale mikrofon stávkuje takže budu kupovat novej Very Happy

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?: Bezproblému

Kdy jsi začal hrát WoW?: Začal jsem hrát na Equilibriu na patchi 2.2 pokud se nepletu
(můžeš uvést přibližný patch co se zhruba odehrávalo, pokud si nepamatuješ kdy to si začal)

Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?: Asi Dominos
(vynechej pokud žádný nemáš)

Tvůj PC a připojení : Řeknu to takhle , mám dobrý PC a připojení mám na docela slušné úrovni

Dále pak rychlost a stabilita tvého připojení : Co se týče latency tak lagy nemám , disconnecty už vůbec ne
Znovu pokud nevíš, tak nám řekni jestli jak často máš disconnecty, latency atd....

Cokoliv extra
Je mi 14 let , ale nejsem jeden z těch retardovaných děcek co neumí psát a vyjadřovat se . Chodím na šestileté gymnázium zaměřené na španělštinu...
Pokud máte něco na srdci tak sem s tim
Děkuju za přečtení a Ahoj Smile

Idea
Návrat nahoru Goto down
 
Mairon/DK/Frost/Unholy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» To sem zas já, Unholy DK - Prijat
» Přihláška Unholy DK - Neprijat
» Assanor/ Death Knight/ unholy
» Lichar / Death Knight / Unholy (xrealm) - přijat
» Bubák / Frost DK - nepřijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: