Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vitamínek/Priest/Discipline - přijat

Goto down 
+4
Lewi
jeanetta
Honkl
vitamínek
8 posters
AutorZpráva
vitamínek




Posts : 6
Join date : 05. 12. 10
Age : 35
Location : Chomutov

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 14:45

Jméno Postavy: Vitamínek

Class: Priest

Main Spec: Discipline

off spec: Shadow

Profese:

Tailoring 450/450

Eng 450/450

link:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/vitam%c3%adnek/

http://www.wowhead.com/profile=eu.burning-blade.vitam%C3%ADnek EDIT: Mile deti wowhead.com opravdu neni battle.net

chci k vám protože mám rád pvp a už mě nebaví guilda kde sem sám

očekávám: zábavu, nějaký ten honor pár ganků

Anglicky rozumím ale ne všemu

pvp úspěchy : Field marshal , justicar , S1 netherdrake

jsem online po 16:00 do dlouho.., moc neponocuji stávám brzy dopráce v případě potřeby online jak je třeba

Mám TS2 ,TS3, Skype, Mumble, ventrilo

wow hraji velmi dlouho 5-6 let


připojení mám dobré
Idea
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 15:18

jsem pro, v TBC uspěchy dobré
Návrat nahoru Goto down
vitamínek




Posts : 6
Join date : 05. 12. 10
Age : 35
Location : Chomutov

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 15:21

nemám moc zkušeností s Forem a použil jsem vzorovou přihlášku.
Návrat nahoru Goto down
vitamínek




Posts : 6
Join date : 05. 12. 10
Age : 35
Location : Chomutov

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 17:08

https://2img.net/r/ihimizer/i/wowgmt.jpg/

doufám že to půjde nikdy sem s tím nedělal.
Návrat nahoru Goto down
jeanetta

jeanetta


Posts : 40
Join date : 07. 06. 10
Age : 35

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 18:34

To zas kluci v blizzardu neco vymysleli. Kdyz je ve vzorovy apply napsano Battle.net link, tak chceme battle.net link a ne wowhead.

A k tematu. Moc me neni jasnej ten pokles v ratingach v poslednich dvou letech. Ale proc to nezkusit. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://gne-wow.blogspot.com
Lewi




Posts : 9
Join date : 22. 10. 10

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 19:12

dobrej Joke s tvymi bindy ..... Osobně bych nechtěl běhat rated bg ani normalné bg s lidma kteří klikají své spely, místo toho aby sledovali co se děje kolem budou najíždět myší na lištu a koukat jestli to klikají správně a nebudou vědět co se kde děje, tvé arena zkušenosti jsou low které by udělal každý s prstem v zadku ,duely,bg totéž ... osobně bych to bral jako blbý joke Smile ... 4x mana burn vedle sebe ,kdybych se nahodou netrefil napr.
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 19:19

mno podle mě, když si dal v s1 glada, tak by si se už měl pomalu blížit k nabindování všech abilit

celkem ten dojem je, že si tu postavu koupil, nebo je tu někdo kdo dosvědčí naopak ?

jinak k tomu UI, nám nejde ani moc o addony, ale o ty keybindy, celkově to vypadá, jako kdyby si jen tak nahodile stáhnul titan panel a grid a nenastavil je

za mě zatím ne
Návrat nahoru Goto down
vitamínek




Posts : 6
Join date : 05. 12. 10
Age : 35
Location : Chomutov

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 19:47

je to má postava od lvl 1-60 expená na drak'thul účinkoval jsem tam v guildě TTH / Czech Patrol/ Hrom/ Jsme tu Autem poté jsem odmigroval na grim batol s kámošem krocanem kde jsme doexpily 70 sním jsme udělali draka po tom co smazal postavu a přestal hrát jsem odmigroval na dragonmaw ještě s přítelkyní Daniaa a thelf pŕipojil jsem se do pve guildy knights of tirisfal odkud znám andyred a po problémech s poćtem hráču jsme odmigrovali na burning blade kde jsem chvíly byl v pve Impiks a domov důchodců nakonec jsem opět skončil v Jsme tu autem poněvadž nebyl na hraní čas jiný důkaz o mé postavě nemám na wrathu jsem hrál pouze 2v2 s disert kde sme zakotvily na 1700 ratingu a on opět přestal hrát já začal expit alty kvůly profesím nicky
Bzuco
septonex
okahotas
nezajem

grid mám za to že mi funguje správně titan panel jsem nenastavoval protože ho mám jen na souřadnice

bindy se dají upravit přidat.... člověk se učí celý život jinak s manaburnem jsem na něj byl zvyklý a mé sledování dění okolo to nijak neomezovalo... ale pokud se to nelíbý jeden rád poslouží a upravím.
Návrat nahoru Goto down
Lewi




Posts : 9
Join date : 22. 10. 10

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 20:06

No jestli armory nelže tak tvůj maximální rating byl 1633 v 2v2 .... a jestli tvrdíš ,že si to zakotvil na "1700" ratingu tak to je potom nějaké divné bud lžeš a nebo armory kecá což si nemyslím
Návrat nahoru Goto down
vitamínek




Posts : 6
Join date : 05. 12. 10
Age : 35
Location : Chomutov

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 20:10

Návrat nahoru Goto down
vitamínek




Posts : 6
Join date : 05. 12. 10
Age : 35
Location : Chomutov

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 20:17

1700+ byl náš rating s disertem a potom jsme přestaly hrát je to pár měsíců nazpět nejsem si vědom ničeho jiného byl to tuším záchytný bod pro věc ale to už si nepamatuju
Návrat nahoru Goto down
Xar

Xar


Posts : 3
Join date : 23. 10. 10

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 20:46

no nvm, metasocket je docela dost divnej teda a ty stamkove sockety taky nic moc, mas stejne hpcek jak ja bez jedineho pure stamkoveho gemu. staffka.. dobre videl jsem uz i priesty se staffkou ale spell pene mas malo.. a co ten enchant na kalhotech? to tam mas opravdu 22 agility??..
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime05.12.10 20:53

ne
Návrat nahoru Goto down
vallcor

vallcor


Posts : 7
Join date : 02. 11. 10
Age : 35

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime06.12.10 0:33

Za mě taky ne.
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime06.12.10 1:01

ja a oxan ano

takze přijat Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitamínek/Priest/Discipline - přijat   Vitamínek/Priest/Discipline - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vitamínek/Priest/Discipline - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vitamínek - Discipline priest
» Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat
» Áda - Disc Priest - prijat
» Andree Disco priest + Hunter - Prijat
» prihlaska holy paladin a shadow priest - Prijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: