Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat

Goto down 
+2
Honkl
Nadyllei
6 posters
AutorZpráva
Nadyllei




Posts : 2
Join date : 13. 11. 10

Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime13.11.10 14:52

O tobě

Jméno: Filip Rawi


Město: Židlochovice (20km od Brna)

Věk:16

Tvůj char

Jméno Postavy: Nadyllei

Class: priest

Hlavní spec: discipline (v Cataclysmu možná pojedu shadow jako main spec)

Dual spec: shadow

Profese 1: JWC - skill 450


Profese 2: ENG - skill 410


Armory link: Nadyllei
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Nadyllei

Screenshot: Před pár týdny jsem si koupil Razer Nagu a byl jsem línej pořešit bindy, takže screen je zbytečnej Very Happy (používám +- 50 bindů). Mám základní UI bez addonů.

Pár zvídavých otázek

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: Bohužel ne.

Proč právě k nám?: Protože chci hrát v Cataclysmu pořádně Rated BGs a v PvE guildě to moc nejde. Smile

Co od nás očekáváš?: Zábavu, dobrý kolektiv a samozřejmě hodně PvP ve formě premadů, raidů na horďácká města, world pvp, atd...
Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?: Těším se na ně. Trochu změna od arén Smile

Rozumíš trochu anglicky?: Anglicky rozumím,ale stále studuji, takže by to mohlo být ještě lepší.

PvP úspěchy: 2v2 - Nejvyšší rating 2340 v combu priest/lock, dále pak 2,1k priest/rogue, priest/mage a priest/ele shaman
3v3 - Nejvyšší rating 2120 s combem priest/lock/shaman, před koncem sezóny jsem pomáhal udělat 2k Alwovi Smile

PvE úspěchy: V BC jsem raidoval pravidelně - prošel jsem všechny instance kromě SWP (v té době jsem moc nehrál). Ve WotLK jsem neraidoval kromě občasných 10manů s kámošema.

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?: Online jsem poměrně často - záleží to podle toho, kolik mám učení do školy. Někdy si taky zajdu do posilky,na basket,do kina a tak. Po 22:00 hodině online určitě být můžu, ovšem občas vstávám brzo do školy(5:30), tak chci jít spát dřív.

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?: Ano, mám.

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?: Snad jo Razz

Kdy jsi začal hrát WoW? Začal jsem hrát zhruba měsíc před Burning Crusade, takže ve Vanille jsem toho moc nestihl.

Tvůj PC a připojení: PC mam rok starý, problémy s FPS nebo tak nemám - hraju na ultra detaily.
Připojení je stabilní, ani si nepamatuji, kdy mně to naposledy spadlo. Nedávno nám zvedli připojení z 10Mb na 20Mb, takže super Smile

Cokoliv extra
Chtěl bych jen dodat, že se hlásím spolu s Alwem, takže buď oba anebo ani jeden - chceme hrát ve stejné guildě. Smile

Děkuji za Váš čas a kladné (doufám) odpovědi Razz


Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime13.11.10 15:10

jsem pro
Návrat nahoru Goto down
Xar

Xar


Posts : 3
Join date : 23. 10. 10

Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime13.11.10 15:55

pekny, akorat nechapu proc v posledni dobe nikdo necte pravidla :-/
Návrat nahoru Goto down
Nadyllei




Posts : 2
Join date : 13. 11. 10

Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime13.11.10 18:27

pravidla jsem samozřejmě četl, akorát jsem zapomněl na žárovku, omlouvám se Smile
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime13.11.10 19:53

Za me ano
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime13.11.10 21:31

Pro
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime13.11.10 21:50

vitej
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat   Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nadyllei - discipline/shadow priest - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vitamínek/Priest/Discipline - přijat
» prihlaska holy paladin a shadow priest - Prijat
» Vitamínek - Discipline priest
» Osminus Shadow priest - prihlaska
» kokolka-shadow priest - nepřijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: