Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Skyzorman / Paladin / Retribution

Goto down 
AutorZpráva
skyzorman




Posts : 1
Join date : 28. 07. 11

Skyzorman / Paladin / Retribution Empty
PříspěvekPředmět: Skyzorman / Paladin / Retribution   Skyzorman / Paladin / Retribution Icon_minitime28.07.11 21:37

Jméno:
Lukáš Raveane

Město:
Olomouc

Věk:
23

Jméno Postavy:
skyzorman

Class:
Paladin

Hlavní spec:
Retribution

Dual spec:
Kdysy jsem jel na pvp tanka ale tedka jedu furt jen retri.

Profese 1:
JC - 525 - dělam daily na recepty

Profese 2:
BS - 525 - mám všechny recepty

(www).eu.battle.net/wow/en/character/hellscream/Skyzorman/simple

Screenshot tveho UI:
(www).foxstudio.cz/work/interface.jpg
dělal jsem si ho na míru jak mi to vyhovovalo + používam dost macro


Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?:
Bavil jsem se akorát o podmínkách s Mišákem ale jinak hraju na jiném serveru takže ne.

Proč právě k nám?:
Jste guilda plná čechů se zaměřením na PVP a když jsem okupoval main tak mi bylo řečeno že jste číslo 1. nevím zda na jinych serverech jsou jine lepsi ceske guildy ale skill nad 2k je pro me dostacujici.Rád bych přešel z hordy a jiného serveru práve k vám.

Co od nás očekáváš?:
Rád bych vylepšil svoje macro a samotné působení na PVP scéně kde bych rád dosáhl na nejvyšší příčky.

Rozumíš trochu anglicky?:
Anliglicky rozumím pasivně ale s komunikací nemám problém.Jediný problém je asi aktivní angličtina na vt s dobrou výslovností.

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?:
Klidně bych v něm i spal.

PvP úspěchy:
Hraju aktivně 2v2 a 3v3 ale sehnat dobré aktivní lidi na PVE serveru je fakt složitější než se zdá v sezoně 9 jsem měl full gear na conq body krom těch nad rating 2200k v Dnešní době mám full gear co jde v dnešní době získat krom opět 2.2k

PvE úspěchy:
Nevím PvE jsem hrál kdysy s rogue ale nějak mě to nechytlo u tohoto pladina se věnuju pouze PVP

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?:
Jelikož moje práce čím se živím je na pc tak jsem online skoro 24/7 hraju dost často když k tomu mám motivaci full gear 371 lvls jsem dal třeba za 20h.Jinak hraju většinou do 2h do rána.

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?:

TS používím už od od TS1 a ventrilla hral jsem pár let dozadu CS 1.6 na profi úrovni - 3 místo a 6 místo na INVEX Cup Brno , takže tento soft ovládám bez prolému

Kdy jsi začal hrát WoW?
Hraju wow asi 3 roky stále na jednom serveru

Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?:
Smile nevím asi Gladius , Titan pannel , Killthe Healer , + addon na stylovani holy power

Tvůj PC a připojení
(www).foxstudio.cz/work/pc.jpg

Střeva popisovat asi nemusím stačí jen když mi to wow utahne na full při rozlišení 1980x1050
Internet : 100mego optika hlavní páteř

Cokoliv extra
Chutná mi gambrinus
Návrat nahoru Goto down
 
Skyzorman / Paladin / Retribution
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: