Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Antimonit / Mage / Frost - přijat

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Antimonit




Posts : 1
Join date : 12. 01. 11

Antimonit / Mage / Frost - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Antimonit / Mage / Frost - přijat   Antimonit / Mage / Frost - přijat Icon_minitime12.01.11 17:33

Jméno: David
Město: Praha
Věk: 17

Jméno Postavy: Antimonit
Class: Mage
Hlavní spec: Frost
Dual spec: Fire

Profese 1: Engineering (skill: žalostně málo)
Profese 2: Až si vyskillim na DK mining, bude Jwc (možná ench)

Battle.net link:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/antimonit/
Prosím, v případě odrazení z důvodu low equipu a absencí arena zápasů, čtěte dál, viz. PvP úspěchy.

Screenshot tveho UI:
UI: https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot011111224809.jpg/
Bindy normální: https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot011111230223.jpg/
Bindy se shiftem: https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot011111230226.jpg/
Neklikám (kromě portálů, ale to kdybych nabindovaný měl, tak by to taky nebylo v pořádku), myš mám pouze na chůzi, používám i makra na focus cast pro CC.

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?:
Neznám, na BB hraju teprve druhým měsícem. Byl jsem jen součástí 2 mizerných international leveling guild, ale +10% XP bonus se hodil Razz

Proč právě k nám?:
Protože co jsem slyšel jste jediná pořádná PvP guilda na serveru, mluví se tu česky/slovensky, což je pro mě plus a chtěl bych najít team na rated BG a parťáky na areny.

Co od nás očekáváš?:
Dobrý kolektiv, rated BG, areny, útoky na horďácký města, pomoc s titulem Battlemaster Razz

Rozumíš trochu anglicky?:
Ano, rozumim a domluvim se

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?:
Kvůli Rated BG jsem šel na offik, doufám že to bude stát za to Wink

PvP úspěchy:
Na offik jsem přešel teprve asi před 2 měsíci kvůli Cataclysmě a všema novýma vylepšeníma který s ní přišli. Léta jsem hrál na free serverech a poslední rok jsem strávil na BG private serveru, kde jsem si bohatě vystačil. Latency průměrně 15ms, 99% spellů funkčních, pouze pvp orientovaní hráči a podle armory i tisíce arena teamů. Připadalo mi zbytečný platit za téměř stejnou kvalitu, bavil jsem se stejně.
Na současné postavě nemám žádnou minulost, můžu vám předložit jen screeny s ratingy z onoho bývalého serveru.
http://img337.imageshack.us/gal.php?g=wowscrnshot102210195823.jpg

PvE úspěchy:
PvE chodím jen kvůli achievementům (mé hobby no.2), rozhodně se nehodlám udělat PvE kariéru.

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?:
Měl bych být dostupný každý všední den od 18:00 do 23:00, někdy déle. O víkendu buď celý den nebo vůbec.

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?:
Ano

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?:
Taktéž ano

Kdy jsi začal hrát WoW?
Začal jsem hrát někdy kolem vydání BC, pamatuju si ještě, když vyšel nový patch kde byl jako nový feature Voice Chat.


Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?:
Tukui! Je to přímo celé UI, upravuje se ale pouze jenom upravováním kódu addonu samotného, což mi nedělá problémy, naopak mě to celkem baví. V případě potřeby bych si dokázal napsat i nějaké vlastní rozšíření (momentálně bych chtěl pro peta svého unholy DK alta udělat bar, který zobrazuje stacky a duration buffů pro dark transformation).
Jako normální addon bych doporučil minimalistický addon SaySapped, který za vás automaticky řekne světu prosté "Sapped", když dostanete sap Razz a jako nejvíce přínosný addon samozřejmě Gladius.


Tvůj PC a připojení
Intel Pentium Dual-Core T4300 2,1GHz
3GB DDR3
NVIDIA GeForce G 105M

Připojení je doma v pohodě, nepadne za celý den, ba i týden! Razz
Latency 150-200ms.


Cokoliv extra
Snad jen abyste mě nehodnotili podle battle.net linku, 85 jsem dingnul v pondělí, ale do konce měsíce bych měl nabrat full 352-lvl eq Razz

Pokud máte něco na srdci tak sem s tim
Idea
Návrat nahoru Goto down
Thunderword

Thunderword


Posts : 4
Join date : 21. 04. 10
Location : Praha

Antimonit / Mage / Frost - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antimonit / Mage / Frost - přijat   Antimonit / Mage / Frost - přijat Icon_minitime12.01.11 18:04

Mno, takže Smile Přihláška pěkná, vyjadřování v poho (nenech se mýlit, spoustě lidí to dělá problémy Very Happy ). Co se PvP zkušeností týče, tak tam mi to trochu drhne. Jako je fajn, že 2400+ rating, ovšem ofík je opravdu něco jiného (sám jsem kdysi na neofi hrával). Každopádně nějaký povědomí o PvP máš, což je fajn + castery potřebujeme jako sůl.

Takže! Jestli budeš aktivní, zúčastňovat se všech možnejch i nemožnejch guild akcí, tak bysme to s tebou mohli zkusit Smile Mákni hodně rychle na tom equipu a řekni si o inv Lethalien/Meky/Thunderword/Vitamínek - kdyby to tu náhodou nečetli, odkaž je sem a bude Wink
Návrat nahoru Goto down
lethalie




Posts : 4
Join date : 12. 10. 10

Antimonit / Mage / Frost - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antimonit / Mage / Frost - přijat   Antimonit / Mage / Frost - přijat Icon_minitime12.01.11 21:04

Prijaty:)
vela uspechov prajem:)
lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Antimonit / Mage / Frost - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Antimonit / Mage / Frost - přijat   Antimonit / Mage / Frost - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Antimonit / Mage / Frost - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Frost Mage - prijat
» Furberus / mage / frost - přijat
» Přihláška - frost mage - Přijat
» Über mage (arcane/frost) - Prijat
» Mage Frost/Fire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: