Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lihumil / Priest / Disco - nepřijat

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lihumil




Posts : 1
Join date : 23. 12. 10

Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Lihumil / Priest / Disco - nepřijat   Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Icon_minitime23.12.10 2:39

Jméno:
Jan

Město:
Komořany (Jihomoravský kraj, 20 km od Brna)

Věk:
24

Jméno Postavy:
Lihumil

Class:
priest

Hlavní spec:
disco

Dual spec:
holy

(začal jsem holy jako main spec,ale v arénách ne moc použitelná,takže přechod na disco)

Profese 1:
alchemy 249

Profese 2:
herbalism 273

Battle.net link:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/lihumil/simple

Screenshot tveho UI:
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot122210233922.jpg/

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?:
Znám se s ele shamanem Lienor a feral druidem Moondie,dali jsme teď v týdnu spolu asi 25 arén,ale netuším,jestli mě podpoří.

Proč právě k nám?:
Jak nejúčinněj mlátit hordu,než právě v pvp gildě?
Kamarád mě lanaří na DT,že je to tam v pvp mnohem snazší (jak se každý může přesvědčit v random bg,kde má horda většinou navrch),ale to prostě NIKDY neudělám,abych šel k hordě.

Co od nás očekáváš?:
Záštitu silné aliance,která má jméno,ale hlavně co nejčastější možnost rozdat si to ve férovém boji s hordou.

Rozumíš trochu anglicky?:
Mluvit moc neumím,se čtením a psaním si většinou v klidu vystačím a když si náhodou nevím rady,využiju překladač. Rok jsem studoval angličtinu na jazykovce.

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?:
Neměl jsem ještě možnost se nějakého zůčastnit,ale dle mého názoru je to skvělý způsob,jak si zahrát vyrovnané BGčko.

PvP úspěchy:
Bohužel žádné významné,jako je vysoký arena ratin,nemám.

PvE úspěchy:
KS,Ulduar raider. S mágem,který byl můj main,když jsem sem na BB přišel.

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?:
Pracuju bohužel na směny,takže 1 týden jsem online zhruba 14.30-23.30 a druhý týden 22.30-2.30 a 10.30-13.20 kdy odcházím do práce,ale pokud mám odpolední, není problém hrát celou noc. o Víkendu není problém hrát od rána do noci (wow mě baví a čas mám).

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?:
ano

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?:
Podle potřeby ano,ale nejsem ten typ,co by do TS jen kecal.

Kdy jsi začal hrát WoW?
Asi před 3 roky na free serveru Anathema. Můj main byl arms warr a alty jsem měl fire mage (vím,do pvp se příliš nehodil,ale mě prostě bavil). A když přišel Wotlk,hrál jsem chvíli holy pala,ale pak přišel wipe všech charů na celém serveru,tak jsem si dal pár měsíců pauzu a přišel sem na BB,kde hraju od 30.7.2010

Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?:
recount

Tvůj PC a připojení:
Phenom II 4-jádro 3,2ghz
4gb ram
1gb grafická karta

Připojení wifi. Standardně mám kolem 30-50-mbitu (mám doma vysílač) ale v současnosti bohužel mám jen něco kolem 5-10-mbitu,protože po domě jedu na náhradním routeru (ten co tam byl přestal fungovat) a musí se vyměnit,až mi ho kamarád přiveze. Upload kolem 30-mbit.
Připojení stabilní.

Cokoliv extra
Rád si povídám o čemkoliv,ale nesnáším,když někdo používá výrazy typu "omg" a "lol". Nejsou to naše české/slovenské výrazy,ale používáme je daleko víc než ti,kterým patří.

Ještě bych chtěl doplnit,že Legy,u kterých nemám gemy,jsou za JP a prostě je refunguju a koupím co je jiného potřeba,dokud nenaberu full pvp gear. Profese teď nedělám a enchanty doplním,jakmile se mi chvíli nebude chtít nic dělat,teď farmím honory a conquesty.

Idea
pokud je to ta správná žárovka:)
Návrat nahoru Goto down
westax




Posts : 10
Join date : 08. 11. 10

Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lihumil / Priest / Disco - nepřijat   Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Icon_minitime28.12.10 12:52

Ahoj, prepac ze sa nikto z officirov nevyjadril, ale predsa len boli sviatky a pod, eq mas slusny, skusenosti v arenach su slabsie, takisto nemas addon na heal v bgckach, chybaju ti bindy, (zaklad pre pvp), talenty mas tie zle na pvp.(Inner Sanctum a Focused Will ti chyba,), co je najpodstatnejsie nemas rating 1800+, skus dat rating a potom sa ozvat.
Kazdopadne:
Nech sa vyjadri vedenie.
Návrat nahoru Goto down
Eyllien

Eyllien


Posts : 8
Join date : 20. 09. 10
Age : 34
Location : Ostrava

Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lihumil / Priest / Disco - nepřijat   Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Icon_minitime07.01.11 0:34

Nemám čas být teď online a dlouho jsem ani nebyl, ale co koukám na armory tak vidím, že v gpt nejsi, tak to locknu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lihumil / Priest / Disco - nepřijat   Lihumil / Priest / Disco - nepřijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lihumil / Priest / Disco - nepřijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: