Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Namnambulu / Druid / Balance - přijat

Goto down 
+3
Marcy
Lewi
Namnambulu
7 posters
AutorZpráva
Namnambulu




Posts : 1
Join date : 25. 10. 10

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:01

Zdravím

O mě

Jméno: Silvan
Město: Praha
Věk: 21

Char

Jméno postavy: Namnambulu (/played 81d, 84506 HK)
Class: Druid
Hlavní spec: Pan sova, číča, stromek. Říkám předem, že nemám určitý spec - hraju to, co mě momentálně baví (případně co je potřeba).
Dual spec: Většinou Resto/Balance, případně Resto/Resto, Balance/Balance, Resto/Feral - nemam problém retalentovat denně.
Profese 1: Inscription (450)
Profese 2: Herbalism (465), plánuju vyskillovat Engineering.
Armory: LINK
UI: LINK Většina nabindována přes myš na healbotu. Na formách se hotkeye nezobrazují, nevím proč.

Pár zvídavých otázek

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: Znám jen lidi, co sem přišli z Executusu, patřím k nim.
Proč právě k nám?: Zbožnuju PvP -> CZ PvP guilda, nejlepší pvp guilda na realmu, co víc k tomu dodávat.
Co od nás očekáváš?: Partu fajn lidí s dobrým přístupem k pvp. Lidi, kteří pvp umí a znají svoje classy.
Rozumíš trochu anglicky?: Ano, rozumím dobře, ale nerad píšu nebo mluvím anglicky.
Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?: No konečně. Klasické bg mám rád, tohle bude snad ještě lepší.
PvP úspěchy: Hm, T2 wep. (2v2 něco přes 2k, dvojky nehraji, občas boostnu kámoše na zbraně; 3v3 něco nad 2,2K - balance, assassin(Lewi), disc; 5v5 něco pod 2,2k - balance, assassin(Lewi), arcane, disc, hpala(Marcy) - viz statistiky.
PvE úspěchy: Můj druid PvE nezná. PvE jsem hrál pouze s paladinem a to jen na začátku WotLK, kdy mi ještě bežel comp v pohodě.
Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si schopný být online po 22:00?: Vzhledem k tomu, že už si delší dobu dávám volno od... volna, (rozuměj: flákám se) tak jsem online prakticky furt, 22:00 by neměl být problém, max 24:00 + něco málo přes. Pá+So i do rána. To se samozřejmě změní, pokud začnu makat.
Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?: Mám TS3, VT, Mumble, sluchátka a mikrofon.
Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?: Mluvit dokážu, ale rozhodně se v tom nevyžívám.
Kdy jsi začal hrát WoW?: Co se offiku týká, tak na začátku TBC, na freečkách kdysi dávno ve Vanille.
Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?: Power Auras, jinak celkově TukUI.

Můj PC a připojení

Notebook Toshiba Satellite P200D (AMD Turion 64 x2 2,1GHz, 2GB ddr2, ATI radeon HD 2600) - právě teď nefachá, asi nemá svůj den (jednou jde - jednou ne), plánuju v rozmezí nějakého toho měsíce si pořídit nový PC.

O2 adsl 8Mbit, dc málo, lat 40-140ms.

Cokoliv extra

Hm, tak asi ještě něco o sobě. Jsem tichý, příliš se neprojevuju, ale rád pomůžu s čímkoliv. Jsem alergický na roguny a DK všeho druhu. Nesnáším, když někdo píše "!!!!!/?????", křik a aroganci. Co se týká WoW, tak ho sleduji stále a všude možně, hrál jsem na PTR, Betě - mám tam vylevelovaného Locka na 85. A tohle je asi naposledy, kdy píšu s diakritikou...
Ještě přidám seznam mých dalších postav:
Derdekea 80: /played: 175d, 105148 HK
Leytos 80: 14d, 8384 HK
Psychopompoi 80: 10d, 6242 HK
Geronimoo 80: 7d, 5473 HK
Wlocka atm lvl71 (přijat jako friend Gramise), 7057 hk + hafo lowlvlů různých class

Momentálně nemám zaplacený účet, nevím kdy ho zaplatím znovu, pravděpodobně před začátkem Cata nebo pokud seženu nový PC (což je teď celkem nepravděpodobné). Přihlášku si podávám teď proto, abych mohl být přijat jako rekrut. Další důvod je, abyste o mě věděli než vypukne Catamanie a vše bude hrr hrr. (Pokud budete trvat na tom, že mě chcete přijmout pouze hned, tak se pokusím nějak zařídit zaplacení účtu a transfer.)

Idea
Návrat nahoru Goto down
Lewi




Posts : 9
Join date : 22. 10. 10

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:14

Jeden z nejlepších pvp druidů na executusu Smile které sem znal a znám ,rating sice jen nejakych 2250 v 3v3 kde jsme pozdeji prestali hrat kvuli casu.coz mne hodne stvalo ,Co se tyce skillu a znalosti o jeho clase určitě patří mezi nejlepší. Hrál sem s ním 3v3 5v5 a chvili 2v2 s mým roguem ,chvili i s warem takže vím,že by tady patřil mezi top hráče v gildě Smile
Návrat nahoru Goto down
Marcy

Marcy


Posts : 10
Join date : 19. 10. 10
Age : 37
Location : Prague

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:19

Awesome apply!

pan Druid a pan Paladin v jedne osobe. Mit lepsi partaky tak uz davno ma glada, jak v TBC, tak i ve Wotlk.

Momentalne nejvic skilled hrac, ktereho jsem kdy videl hrat.
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:19

Jo ja jel s jeho palosem 2v2 v TBC, kdyz jsem jeste hral locka (sl/sl+hpala). Tehda jsme peaknuli v S4 na nejakych 1930+-, to tehdy bylo hodne ;D
tl;dr - wtb, mkay?
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:21

Marcy napsal:
Awesome apply!

pan Druid a pan Paladin v jedne osobe. Mit lepsi partaky tak uz davno ma glada, jak v TBC, tak i ve Wotlk.

Momentalne nejvic skilled hrac, ktereho jsem kdy videl hrat.

No hele, v TBC na glada by musel hrat bud jiny comp (beze me), nebo petky... to tehdy v nasem poctu tri a pul cloveka nehrozilo Very Happy
Umm... jono, takze mas recht.
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:27

vitej
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:34

Za me ano

jinak asi nejlepsi apply co tady zatim byla :p

pokud chces do cata slackovat tak bych navrhoval ze tak 3-4 dny pred cata zacnes hrat, na par premadu a celkove takove vyzkouseni
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime17.11.10 1:44

PRO
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Namnambulu / Druid / Balance - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Namnambulu / Druid / Balance - přijat   Namnambulu / Druid / Balance - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Namnambulu / Druid / Balance - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: