Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bergis/Warrior/Arms - přijat

Goto down 
+5
Lewi
vallcor
Honkl
nosfer
Bergis
9 posters
AutorZpráva
Bergis




Posts : 2
Join date : 15. 11. 10

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime15.11.10 21:30

O tobě:
Věk: 22
Město: Kravaře

Tvůj char:
Jméno Postavy: Bergis
Class: Warrior
Hlavní spec: Arms
Dual spec: Protection
Profese 1: Blacksmithing 350
Profese 2: Jewelcrafting 350

Armory link:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=bergis

Screenshot tveho UI vcetne keybindu:
http://hiptech-gaming.xf.cz/pictures/ui.jpg
Bude se ještě určitě měnit.

Pár zvídavých otázek

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?:
Znám Nosfératha, ale jestli mě podpoří to vážně nevím:)

Proč právě k nám?:
Gambrinus je moje oblíbené pivo, další důvod je asi to, že je to jediná slušně fungující PVP guilda.

Co od nás očekáváš?:
Očekávam dobrý kolektiv, srandu, spolupráci, nové kámoše a parťáky na arény. Rád bych taky chodil rated battlegroundy, chápu však že máte asi hodně lidí co chcou taky chodit a možná se na mě nedostane, nehrotím to až tak že bych musel být pokaždé.

Rozumíš trochu anglicky?:
Anglicky rozumím, ale že bych stvářel věty to zas ne.

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?:
Velké očekávání a jeden z hlavních důvodů proč kupuju Cataclysm.

PvP úspěchy:
Úspěchy asi žádné extra, rating kolem 2k ve dvojkách a trojkách.

PvE úspěchy:
Progress SWP s guildou No Way, Glory of the Ulduar Rider s guildou Equilibrium.

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?:
Nemám vyhraněný čas kdy jsem online, každopádně když je domluvená nějaká akce tak si to dokážu zařídit abych se zůčastnil. Po 22 hodině dokážu být ve hře, ne však každý den, protože jako pracující osoba potřebuju trochu spánku:)

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?:
Všechno mám.

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?:
Mluvit nemám problém.

Kdy jsi začal hrát WoW?
Začal jsem na free, nevím ani který se psal rok, po nějakém čase přechod na placený. První jsme se usadili na serveru Kul Tiras, tam se odehrával progress Karazhanu, jakmile se guilda rozpadla přechod na Drak'thul.

PC:
AMD Phenom Quad-Core 2,6Ghz, DIMM DDR3 4GB, Radeon 4850

Připojení:
ADSL 8mbit, Latence 60-120
Návrat nahoru Goto down
nosfer

nosfer


Posts : 4
Join date : 29. 08. 10

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime15.11.10 21:46

podporim, jak o me muzes pochybovat?!!!

hral jsem s nima na free, hral jsem s nim na ofiku, hral jsem s nim areny a je to schopnej hrac tak pick him!

Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime15.11.10 21:48

jo za mě pro
Návrat nahoru Goto down
vallcor

vallcor


Posts : 7
Join date : 02. 11. 10
Age : 35

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime15.11.10 22:03

Za mě taky PRO, pořádných wariorů je málo.
Návrat nahoru Goto down
Lewi




Posts : 9
Join date : 22. 10. 10

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime16.11.10 3:03

Co to ,že nevyuživáš takové základní hotkey-e jako třeba E R F G Y X C V T a mas to vsechno pod shiftem nebo ctrl ,to se mi pro wara moc nelibi ,te to musi lehce spomalovat v pvp,porad je lepsi mackat treba F misto shift F Wink
jinak co to,ze si nehral ve wratfull sezone? nebyl cas? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime16.11.10 4:34

stejne jako u apply od Hotwira, proc mas autoattack na stredniku

to tady nikdo nemacruje

/startattack
/cast mortal strike

nebo

/startattack
/cast overpower


? to me pride jak dost velkej zaklad u melee class, nehledne na to ze ti to uvolni keybind a strednik je takovej dost uzitecnej me pride

krom toho jako u hotwira nemam vycitek, apply pekna
Návrat nahoru Goto down
yazummi

yazummi


Posts : 3
Join date : 30. 03. 10
Age : 36
Location : tokio-japan :)

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime16.11.10 7:50

JA som PRO neviem .... ale nieco mi ten nick hovori asi sme boli spolu v guilde mozno s mojim starym nickom Giovannisk alebo podobne v bohemii, TTH,impiks alebo equilibriu nevim kde ale poznam ta s niekadial..... Ja osobne by som ta Bral. Momentalne mam Moc alkoholu v kvri kedze som dneska mal Narodeininy ale Viem ze ta s niekadial poznam.
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime16.11.10 13:13

PRO
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime16.11.10 16:26

tak prej pro
Návrat nahoru Goto down
Bergis




Posts : 2
Join date : 15. 11. 10

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime16.11.10 17:29

Lewi napsal:
Co to ,že nevyuživáš takové základní hotkey-e jako třeba E R F G Y X C V T a mas to vsechno pod shiftem nebo ctrl ,to se mi pro wara moc nelibi ,te to musi lehce spomalovat v pvp,porad je lepsi mackat treba F misto shift F Wink
jinak co to,ze si nehral ve wratfull sezone? nebyl cas? Smile

Nevím, zmáčknout Shift není až tak velký problém když mám na něm pořád prst, zpomalený se necítím:) Sezónu jsem nehrál protože byla potřeba pauza od wow:)

Malis napsal:
stejne jako u apply od Hotwira, proc mas autoattack na stredniku

to tady nikdo nemacruje

/startattack
/cast mortal strike

nebo

/startattack
/cast overpower


? to me pride jak dost velkej zaklad u melee class, nehledne na to ze ti to uvolni keybind a strednik je takovej dost uzitecnej me pride

krom toho jako u hotwira nemam vycitek, apply pekna

Máš pravdu, už jsem si to předělal. Nepřišlo mi to ani divné, jelikož jsem byl na to zvyklý.

yazummi napsal:
JA som PRO neviem .... ale nieco mi ten nick hovori asi sme boli spolu v guilde mozno s mojim starym nickom Giovannisk alebo podobne v bohemii, TTH,impiks alebo equilibriu nevim kde ale poznam ta s niekadial..... Ja osobne by som ta Bral. Momentalne mam Moc alkoholu v kvri kedze som dneska mal Narodeininy ale Viem ze ta s niekadial poznam.

Všechno nejlepši! Podle mě jsme spolu hráli nějaký čas v Equilibriu, nemáš tolik pít, jinak by jsis vzpoměl:D
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime16.11.10 20:00

Takze prijat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bergis/Warrior/Arms - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bergis/Warrior/Arms - přijat   Bergis/Warrior/Arms - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bergis/Warrior/Arms - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: