Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Smeták/ rogue/ assa - přijat

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Alwerien




Posts : 2
Join date : 13. 11. 10

Smeták/ rogue/ assa - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Smeták/ rogue/ assa - přijat   Smeták/ rogue/ assa - přijat Icon_minitime13.11.10 14:45

Zdravim,
na zacatek bych se rad predstavil, jmenuji se Petr a pochazim z jednoho mensiho města u Hradce Králové – Smiřice. Je mi 20 let a studuji VŠ, takze s casem na tom jsem dobře.
Tohle je spise prihlaska na datadisk, takze vetsina tech informaci je asi stejne zbytecna.
Smeták, gnom rogue, moje hlavni postava. Zatím uveznena na bronzebeardu( sel jsem tam za kamosema kvuli PvE, bohuzel o mesic pozdeji odmigrovali na DT a ja zatím nemel chut migrovat zpatky na BB)
Vzhledem k testovaní novych talentu tak mam momentalne subtlety a asassination, ale to se nejspise casem zmeni. Minimalne to nebude naklikane podle obrazku. Profese které pouzivam jsou engineering a leatherworking. Eng full skill a LW jen na zaplaty.
Maximalni ratingy na teto postave byly: 2054 v 2v2 a 1999 v 3v3(krasne cislo, ze ?Very Happy )
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bronzebeard&cn=Smet%C3%A1k
další ma postava je Alwerien, druid resto.
Maximalni ratingy na teto postave byly: 2166 v 2v2 a 2k v 3v3( jen na ramena)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Alwerien
Pak mam este maga, Allarie, ale ten byl hran minimalne, jen tak pro zabavu. Maximalni rating 2k v 2v2
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Allarie
Rad bych pridal nejake screenshoty, ale vzhledem k tomu, ze s minulym patchem mne na barech zbyly asi 3 utocne ability takze zadny zazrak..Very Happy
Od Vas z guildy znam akorat Listeru, jak z aren tak z RL. U ostatnich clenu si nejsem jist.
K Vam se hlasim kvuli tomu, ze jste asi jedina pouzitelna PvP guilda na BB a vzhledem k tomu ze v cata budou raited BG, takze je to jedina moznost, jak se trochu propracovat. Ocekavam dobry kolektiv( jak jsem cetl pravidla tak to vypada ze tu zadny nobrain lidi snad nebudou) a to, ze si sem tam zajdu nejaky ten pvp raid, ci premade.
Anglicky jakz takz umim, ale zadny zazrak to také není.
Nazor na rated BG? …. no, bude to urcite prijemna změna oproti jednotvarnym arenam.
PvP uspechy byli jiz napsany u konkretnich postav u nejake postavy mam splneno zabiti všech hordackych bossu, bohuzel uz nevim u které Smile.. bylo to delano jen kvuli mountu, u zbytku jsem to nedelal, protože v te době jsem pouzival pocitac, který dosahoval ve vetsim mnozstvi lidi 7 fps coz bylo dosti do breku, s tim něco delat.
Online jsem vetsinou v prubehu dne, je to dosti ovlivneno zalibamy a skolou, ale po 22 hodine mne to nedela problem byt online, vetsinou chodim spat az kolem 1hodiny.
Mam TS3 i VT mix, mikrofon a.... ehm...bedynky, sluchatka nemam rad, ale ozvenu nedelam, pouzivam mluveni na tlacitku.
WoW jsem zacal hrat od pulky BC jako lame mage.
Nejoblibenejsi addon... atlasloot?! …. tak ne no, tak zakladni asi gladius, omnicc, quartz a u druida grid a interupt bar... jako vedlejsi addony jsem pouzival spellalert a afflicted ui...
Pocitac:Core i5 2,66 GHz
4 GB ram 1333 mhz
GIGABYTE VGA ATI Radeon HD 5850 1GB DDR5 … grafika Smile
zbytek asi není nejak extra dulezity, zakladni deska je asus, kvuli turboboostu a USB 3..
Pripojeni k internetu je dostacujici na WoW, je to od mistniho poskytovatele, takze je to dosti promenlive od 2-4 Mbit/s, ale s lagama jsem nikdy zadny vetsi problem nemel.
Co nakonec rict? Skoro vsechny me raitingy byly s Nadyllei(em), který si sem také dava prihlasku,
a jeden bez druheho nepudem … no, trochu jsem se rozepsal, takze diky za vas cas a doufam v brzkou odpoved a omlouvam se za plno chyb, ale s cestinou jsem vzdycky tak nejak valcil + nekde jsou hacky a nekde je, je kvuli automatickemu opravovani v OO..

Alwe(pouzivam tuto prezdivku, prece jen to zni lepe nez smetak Smile) )
Návrat nahoru Goto down
Alwerien




Posts : 2
Join date : 13. 11. 10

Smeták/ rogue/ assa - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smeták/ rogue/ assa - přijat   Smeták/ rogue/ assa - přijat Icon_minitime13.11.10 14:50

-Este bych rad dodal ohledne PvE uspechu: v TBC vycisteni vseho vcetne illidana za maga v guilde rise of elders, pri vydani sunwellu prechod do equilibria a kompletni vycisteni SWL vcetne KJ. Ve Wotlk switch na druida a vycisteni naxx, maly, sarth 3D v EQ, pak dlouhodoba pauza a navrat do RoE jako FoG(s rogue zabito vse krom litch kinga, se zbytkem jen pugy).
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Smeták/ rogue/ assa - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smeták/ rogue/ assa - přijat   Smeták/ rogue/ assa - přijat Icon_minitime13.11.10 15:08

jsem pro
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Smeták/ rogue/ assa - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smeták/ rogue/ assa - přijat   Smeták/ rogue/ assa - přijat Icon_minitime13.11.10 19:09

Za me taky ano

sice teda to formatovani ty apply fakt seka do oci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Smeták/ rogue/ assa - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smeták/ rogue/ assa - přijat   Smeták/ rogue/ assa - přijat Icon_minitime13.11.10 21:34

pro prijeti Smetaku Razz
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Smeták/ rogue/ assa - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smeták/ rogue/ assa - přijat   Smeták/ rogue/ assa - přijat Icon_minitime13.11.10 21:51

vitej
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smeták/ rogue/ assa - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smeták/ rogue/ assa - přijat   Smeták/ rogue/ assa - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smeták/ rogue/ assa - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: