Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sheenecek / paladin / ret - přijat

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
sheen




Posts : 5
Join date : 07. 11. 10

Sheenecek / paladin / ret - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Sheenecek / paladin / ret - přijat   Sheenecek / paladin / ret - přijat Icon_minitime07.11.10 22:23

Věk:25


Jméno Postavy: Sheenecek

Class:Paladin

Hlavní spec:Ret

Dual spec:Prot

Profese
JWC 450

Profese
ENGI 435

Armory link:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Sheenecek

UI: blizz default ftw, keybindu ubylo co nam vzali dispell, sacrifice a freedom je nepouzitelna
https://2img.net/r/ihimizer/f/wowscrnshot110410093158.jpg/



Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: s Marcym se znam uz delsi dobu, hrali jsme na stejne battlegrupe ale na jinych serverech. Dale znam par dalsich lidi xD

Proč právě k nám?: jsem PVP hrac, takze jasna volba, navic bych si rad zahral s par lidma od Vas.

Co od nás očekáváš?:Dobry kolektiv, premady a farmu HK:)
Rozumíš trochu anglicky?:
Anglicky umim vyborne.

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?: Konecne Blizz udelal neco pro pvpckare, vypada to zajimave.

PvP úspěchy: Hm, nevim jestli uspechy, uspech by byl gladiator ale mam vsechny mozne pvp tit, of the alliance, justicar, arena master, z rele sezony shitelista (duelist). Relentless(2350rating) a Wrathful(2300) Glatiator tabardy, nejvic OP je z Furi sezony, to jsem bohuzel hral asi jen 14dni pred koncem sezony, kdy jsem se to vlastne ucil, takze tam nejaka velka sance nebyla. Nejake ratingy tam jsou, za zminku stoji jen ten z 3v3 2460, 2s a 5s jsem hral for fun a na achiev. Na darksorrow jsem hral na nejakem 2500mmr ale na glada to nebylo, tak jsem premigroval sem za kamosem. (ted jsem na cca 170k HK (5ty z celeho BB ale ne na dlouho:)) a jdu si pro titul Bloodthirsty)


PvE úspěchy: Na DT jsem hral pve (ktere me zasobovalo BiS gearem do pvp) za troufam si rict druhou nejlepsi guildu na serveru, dostal jsem sanci od GMka(paladin:), kteremu za to hodne vdecim, ukazal jsem, ze umim delat dmg, umim to mackat a nefailuji. Vycistil jsem cely Naxx, za prvni run s guildou jsem si dal immortala, OS3D 25,Maly 6min achiev. Ulduar jme vycistili take cely, vcetne vsech hard modu a nejtezsich achievmentu jako Alone in the darkness, byl to trochu challenge ale po nerfech uz to byl fail jako vsechny raidy v datadisku. Trial of crusade jsme take vycistili cele, take jsme tam dali nejvic hc acka. ICC jsem dal na 10 komplet ale bohuzel na 25mHC jsem uz LK nesestrelil, prestal jsem hrat PVE, jelikoz uz me to nebavilo, hlavne diky tomu, kdyz se PHGP rozpadla a spojili jsme se se fool moonem, tam bylo par schopnych lidi, ktere bych spocital na prstech jedne ruky co to umeli mackat a delali DMG, raid tahla kostra z PHGP ale postupne ti stari borci koncili, bohuzel, hlavne kvuli tomu, ze to WOW pve je fakt easy fail, bis gear ma kazdy jarda..a take to pak tak vypadalo... Takze me to cim dal vic odrazovalo az me to odradilo uplne. Takze mam ICC 25mHC 11/12.

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?:No vetsinou jsem online porad. Snad jo, podle prace.

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?:Yep

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?:Yep

Kdy jsi začal hrát WoW?
ve Furious sezone.

Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?:
xperl

Tvůj PC a připojení: intel dvoujadro E6750,4GB pameti , Atina HD3870, uz jsem do pc delsi dobu neinvestoval. Na Hrani pouzivam repraky Logitech Z-680, kdyz je potreba tak sluchadla Koss. Internet mam 10/3 Mbit wifi 5GHZ, ping do 15ms na seznam.


zarovka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Sheenecek / paladin / ret - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sheenecek / paladin / ret - přijat   Sheenecek / paladin / ret - přijat Icon_minitime07.11.10 22:55

vitej
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Sheenecek / paladin / ret - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sheenecek / paladin / ret - přijat   Sheenecek / paladin / ret - přijat Icon_minitime07.11.10 22:57

tady je to jasny.. z bg nevylezes areny si asi davas v poho a na rozdil od jinych nejmenovanych dkcek Very Happy si napises slusnou prihasku jako clovek ktery nema nos moc nahoru, i zarovka tam je Twisted Evil ale uicko na savli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
sheen




Posts : 5
Join date : 07. 11. 10

Sheenecek / paladin / ret - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sheenecek / paladin / ret - přijat   Sheenecek / paladin / ret - přijat Icon_minitime07.11.10 22:59

haha na to abych si to daval nepotrebuji met UI jako omalovanky:)
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Sheenecek / paladin / ret - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sheenecek / paladin / ret - přijat   Sheenecek / paladin / ret - přijat Icon_minitime07.11.10 23:04

PRO
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Sheenecek / paladin / ret - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sheenecek / paladin / ret - přijat   Sheenecek / paladin / ret - přijat Icon_minitime07.11.10 23:25

Konecne clovek co tayk prihodi UI Razz
Celkove dobra apply

Za me ano
Prijat napis si officirovi o inv

PS: aspon nekdo sinthora nauci jak se spravne mlatej hordaci
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sheenecek / paladin / ret - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sheenecek / paladin / ret - přijat   Sheenecek / paladin / ret - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sheenecek / paladin / ret - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Emmeri paladin - přijat
» Dakine / paladin / holy - přijat
» prihlaska holy paladin a shadow priest - Prijat
» Prihlaska - paladin (Xrealm, change faction) - přijat
» Retribution paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: