Gambrinus PvP Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gambrinus PvP Team


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dablice - DK - přijat

Goto down 
+5
leviix
jeanetta
Gramis
yazummi
Dablice
9 posters
AutorZpráva
Dablice




Posts : 3
Join date : 26. 10. 10

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime26.10.10 20:36

Cokoliv extra:

Dovolil jsem si tuto kolonku dát dopředu, kde bych milého čtenáře chtěl poprosit, aby neupustil od čtení hned po zhlédnutí linku na armory. Předem děkuji.
Tato postava je můj nový main, do nového datadisku, mám na něm odehráno asi celkem 5 dnů čistého času. S Wowem nějaké zkušenosti mám. Tak bych něchtěl aby jste mě odepsali hned jak se kouknete na ten suxx prstýnek s agilitou, prostě zatím jsem lepší nesehnal. Na PvP ekipu pracuji, ale preci jenom ve více se to lépe táhne (hlavně s randomem v BG je to win rating tak 1/10 a to jde dost pomalu). Ja vím, že bych si mohl napsat přihlášku až to všechno nafarmím, ale preci jenom datadisk je jiz za dvermi, ekvip se zacne menit po par lvl... Chtel bych poznat lidicky u Vas v guilde jeste pred datacem, jo pri takovem expeni, to vznikaji pratelsví...

Jo abych nezapoměl gramatika českého jazyka nebyl nikdy můj koníček, tak se prosím nad hrubkama moc nevztekejte.

O Mě:

Jsem celkem obyč. kluk z Plzně co na tom to světě straší už přes čtvrt století.

Můj char:

Nick: Dablice
Class: DK

Hlavní spec: Frost hlavně kvuli BG (na 85 to vidím spíše na Unholy, mozna uz na 81, bez healu z lichbournu je to dost suxx a deadstrike uz neni co byvalo)

Dual spec: Blood na nějaký ty random dungy, když je chuť.

Profese: plánuji mining/eng (ale nejak ted není moc čas - farmim honor...)

Armory link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&cn=Dablice

Screenshot sveho UI vcetne keybindu (z 95% zálaží na keybindech): Používám standat od blizzu, bindy mam, makra na nějaké šikovné věci taky.

https://2img.net/r/ihimizer/i/66447584.jpg/

Pár zvídavých otázek

Znáš někoho od nás kdo tě podpoří?: Znám jednoho šikovnýho drudíka - Amalthee Smile

Proč právě k nám?:
Když vynechám klasickou omáčku (jako, že rád poznávám nové lidi, rád si povídám na TS, myslím si že jste velice kvalitní guilda, apod ) tak bych řekl, že pro mě platí tato nerovnice PvP > PvE > PvP s randomem. Čímž jsem odpověl obecně proč do PvP guildy a konktrétně proč k Vám? Jeden důvod je již jeden můj zmíněný kamarád viz. předchozí bod. Libí se mě název. Gambrinus - viz. moje bydliště, PVP - viz. nerovnice o pár vět vepředu, Team - viděli jste někdo A-Team?

Co od nás očekáváš?:
Očekávám nějakou tu zábavu, nějaké to pwnení BG, vlastně ne jen BG, nějaké to experience exchange a hlavně nějaké to domácí žvýkání.

Rozumíš trochu anglicky?: Rozumím, i trochu umím, žádná (v tomto místě se mě začla zasekávat klávesa s českou diakritikou nalezající se mezi č a ž, omlouvám se za tento technický problém, ale zbytek prihlásky a možná i některé náhodné výskyty pred, již toto písmeno nebudou obsahovat) sláva a hlavně jsem moc línej vymýšlet ty věty a jaký tam má být čas a jak se vlastně ten čas píše....

Jaký je tvůj názor na Rated Battlegroundy?: vypadá zajímavě, ale do podrobna jsem se touto novou fíčurkou jestě nezabíval.

PvP úspěchy: nic zvláštního, s tou to postavou toho moc nahraného nemám. Nejvíc asi s rogunou jeste v TBC to jsem měl přes 1900, ale WOLTK nic moc.

PvE úspěchy: také nic zvláštního nějaký bossové s pugama v ICC s palou.

Od kdy do kdy jsi většinou online a byl by si shopný být online po 22:00?: Výkendy skoro porad, pokud nevylehávám kocovinu. Pres tyden je to horsi, z prace chodim odpoledne, ale neni to moc pravidelne, muzu prijit uz ve 3, ale jindy skejsnu treba do 8. Po 22:00 neni problem, nepribehne maminka a nevyrve me kabel od kompu ze zdi a nezamkne do supliku, ikdyz ofc druhy den zas musim vstavat takze na zadné ponocovaní do 3 do rana to take neni.

Máš TS3 + sluchátka a mikrofón?: Mám a někdy i neco reknu. Ale jsem stydlivej kluk a pred hodne novyma tvarema jsem spise zdrzenlivi Smile

Dokážeš mluvit nejenom poslouchat na TS?: viz. predchozi bod.

Kdy jsi začal hrát WoW?
čas radši nepočítám, ale někdy od patche 1.6 s občasnými prestavkami.

Jaký je tvůj nejoblíbenější add-on?:
Atlas loot!!! Dokaži se do něj dívat hodiny a hodiny na itemy co nikdy nebudu mít :,(

Tvůj PC a připojení

Takovej černej ne moc velkej, akorát se mě vejde do batohu...

žert. notebook od ASUSu, N61V - Q9000, 4G RAM DDR3, geforce 240M, je to uz asi rok starý, takže s novým patchem se me zdá, že se dost zadejchava hlavně v Dalaranu Sad
připojení něco od UPC asi 8Mbit +-, občas DC, ale težko ríci jestli pripojením, kompem, nebo servrem, latence občas nadávám, ale prijde mě to že spíš lagujou ostatní Very Happy

Jestli jste dočetli až sem, tak Vám děkuji za výdrž a doufám, že jsem na Vás nebyl až moc vtipnej, jelikož ekvipem Vás asi moc neoslním, tak sem chtěl zaujmnout nějak jinak:)

________
/ \
/ \
| ^^ |
| | | |
\ /
\ /
\______/
|_____|
|_____|

No asciartista ze me asi nebude, ale nejak sem ji nenasel mezi tema smajlikama vlevo Very Happy (snad se to moc nerozplyzne az to dam odeslat)
Návrat nahoru Goto down
yazummi

yazummi


Posts : 3
Join date : 30. 03. 10
Age : 36
Location : tokio-japan :)

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime26.10.10 21:30

No nevim za mne NE. Pokial si hral v TBC tak je to zaostale a je to podla mne onicom. Nevadilo by ze mas noveho maina ale na starom by si mal ukazat ze mas skill aspon s niekym v momentalnom case to znamena WOTLK Minimalne Arena season predtym to jest Rele. Pozadavky podle mna Nesplnujes. takze neni co zesit.
PS: Pekne celkom napisana prihlaska ale keby sme brali samych takovych tak by tato guilda dopadla.... Nic proti tebe.
Návrat nahoru Goto down
Gramis

Gramis


Posts : 14
Join date : 19. 10. 10

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime26.10.10 22:26

Prihlaska libiva. Makra zname, hotkeye mame, ackoliv jsou divoky - mas nejakou tu spešl gamingovou klabosnici, nebo fakt mackas EMFH a jiny ability na F6 - F8? Mozna bys mohl zkusit jeste nabindovat klavesy ZXCVB, mohlo by to byt efektivnejsi Very Happy

Dle meho nazoru 1900 rating v TBC znamena mnohem vic nez lolrating ted ve WOTLKu. Nehlede na to, ze jsou ty ratingy dle meho vice nebo mene ovlivnene inflaci, kterou prinesl MMR system. V jinych slovech 1900 TBC > 1900 WOTLK, imho.
Jaky comp jsi hral s tou rogunou btw? A ktera sezona? Ony HARP roguny a combat mace stuny byly docela trapny, abych tak rekl.

Gear je v tuto chvili zavadejici. Ja tu jsem sice malej pan, ale vzit lidi na nejaky nejaky 'trial' rank a pak vyplevelit ty, kteri nebudou schopni ukazat vysledky v Cata, by byla validni taktika, jak udrzovat guildu zdravou a cerstvou.
Návrat nahoru Goto down
jeanetta

jeanetta


Posts : 40
Join date : 07. 06. 10
Age : 35

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime26.10.10 22:55

pro
Návrat nahoru Goto down
http://gne-wow.blogspot.com
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime26.10.10 23:15

ahoj nerad vidim alty v premadech kvuli crap gearu, taky nerad vidim lidi ktery si tady vypestuju v guilde (vygearuju atd) pak odchazej z guildy stim ze uz maj gear . Gear zas tak spatnej nemas ale nevim jak si na tom se skillem to taky nevim protoze sem te nevidel hrat ale sam si rikal ze stimhle charem zacinas a to si myslim ze je pro me rozhodujici. Potrebuju v pramadech lidi co svoji classu znaj + maji gear . za me ne
Návrat nahoru Goto down
Honkl

Honkl


Posts : 81
Join date : 15. 02. 10

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 0:04

za mě ne
Návrat nahoru Goto down
Dablice




Posts : 3
Join date : 26. 10. 10

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 0:05

Ahoj, diky za odpovědi.

to yazummi:
rozumim, super skiller nejsem, ale lama taky ne. Z arén pro Vás žádné zajímavé achivy ukázat nemůžu. Muj bývali main byla retrina (Holinka), ale stou jsem zas až tak moc nearenil, celkově ani moc nepvperil, nějaký ty dvojky parkrát do tejdne, když jsme se s partákem sešli.

to Xzan:
jj mam G13.
Sezona S3 - combo bylo rogue/mage, HARP jsem nehral, jel jsem klasiku(co se vte době jela) hemmo+shawodstep + neco v assasin stromu.
S rogunkou jsem hrál i na začátku WOLTK, ale nějak mě přestalo bavit být facerollovanej DKčkama a retrinama Smile

to jeanetta:
děkuji za důvěru Smile

to leviix:
Máš pravdu ve všech svých agrumentech. Jen mě v této době nepřijdou už tak silné, kdyby nebyl za dvěřmy datadisk, tak bych 100% souhlasil. Jen dodám, že do Cata jdu stim se věnovat PvP a okrajově PvE (hardkorově raidovat mě neláka, příjde mě to i trošku nuda oproti preTBC to bylo správně hardkore, těd mě to už nepřijde tak "chalenging", ale nejsem proti nějakému PvE osvěžení), takže skill se buť dostaví nebo ne, to teď nezaručím.
Leavnutí guildy za lepším, tak to jsem nikdy neudělal.
K učasti na premadech jestli je vždy plno, resp. nebude pro mě místo, tak se rozhodně nebudu tohoto místa hystericky dožadovat, zajdu si randomem nebo si budu řešit jiný věci.
Ekvip není modro-zelená tragédie, ale rozhodně nemám šanci na full wrat týpky. Ale jak říkam za měsíc je datáč a krásné naleštené 277 ilvl itemky se budou po pár dnech odhazovat za zeleny crepy.


PS: poznali jste, že to nakonci je žárovka? sem se tak snažil, ale ono to vyhodilo mezery, tak je z toho takovej mišmaš Sad
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 0:40

Za me Ano

Sice gear nemas, ale pokud se ukaze ze mas skill v nakem bg duelu atd tak me to nedela problem, 1,9k v TBC je rozhodne vic nez sem ja kdy v tbc mel a ted si facerolluju na 2,2k+
Jinak pro vsechny co si myslej ze char se musi hrat 100dni nez se nauci tak to je taky kravina.
Návrat nahoru Goto down
Sinthor

Sinthor


Posts : 77
Join date : 13. 02. 10

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 11:54

no jestli mas 1900 tak jsem pro ale nejak sem to nenasel nemuzes to nejak potvrdit? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dablice




Posts : 3
Join date : 26. 10. 10

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 15:59

to Sinthor: Teď jeste straším v práci a dnešek se zrovna asi protáhne... Ale až se vrátím domů tak skusím najít nějaký screen. Jelikož tech 1900 bylo v TBC takže no achiv. Možna bych mohl mít ješte s3 kudlu v bance. No omrknuto Smile
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 16:34

Je sice pravda ze se bude odhazovat gear behem lvleni ale o to nejde ja do cata uz potrebuju mit ready team o kterym vim ze to bude davat to jsou lidi ktery vim ze to davali i ve wotlk takze by to mohly davat i v cata. Kdyby sme te ted vzali tak te vetsina lidi bude davat jen proto ze nemas dost dobry gear a tak ani nepoznam jesli mas skill. Sice se mi zdas v pohode i ostatnim ale vzit tebe kdyz nemas gear a odmistnout locka co mel 2k a ma full wrath je podle me nespravny
Návrat nahoru Goto down
leviix

leviix


Posts : 101
Join date : 13. 02. 10
Age : 31
Location : Děčín city

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 16:36

mas to tak 2-2 takze uvidis co rekne spartakus nebo oxan
Návrat nahoru Goto down
Sizune

Sizune


Posts : 58
Join date : 22. 03. 10
Age : 35
Location : Hradec Králové

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 16:42

nemuzes zas porovnavat gear/lama vs no gear/skiller
Návrat nahoru Goto down
Spartakuss

Spartakuss


Posts : 53
Join date : 22. 03. 10
Age : 33
Location : Minivesnička u Slaného a Slaný je u Kladna

Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime27.10.10 16:56

pro , napiš si někomu o inv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dablice - DK - přijat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dablice - DK - přijat   Dablice - DK - přijat Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dablice - DK - přijat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» přihláška - Prijat
» přihláška - prijat
» To sem zas já, Unholy DK - Prijat
» Přihláška
» Arms Warior - přijat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Gambrinus PvP Team :: Public :: Přihlášky-
Přejdi na: